Zadzwoń do nas:  600-032-033
Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Fotowoltaika Śląsk Fotowoltaika Zabrze

Fotowoltaika Zabrze

Fotowoltaika Zabrze - miasto chce przodować w modzie na odnawialne źródła energii

Ostatnio bardzo modne (i słusznie) oraz pożądane, stały się metody pozyskiwania energii z odnawialnych źródeł. Do jednej z nich (metod), możemy zaliczyć takie rozwiązania jak instalacja fotowoltaiczna, która dzięki promieniom słonecznym padającym na panele słoneczne zamontowane na dachu lub na gruncie, generuje energię elektryczną. 

Instalacja fotowoltaiczna Zabrze - ta ekologiczna metoda gromadzenia energii, oprócz niewątpliwych walorów korzystnych dla środowiska, daje możliwość zaoszczędzenia dodatkowych funduszy w domowym budżecie. Koszt takiej instalacji może zwrócić się już w przeciągu kilku lat, a po upływie tego czasu, zacznie generować zysk dla posiadacza paneli fotowoltaicznych. 

Mieszkańcy Zabrza, jednego z najbardziej zanieczyszczonych miast w Unii Europejskiej (według raportu Światowej Organizacji Zdrowia z 2016 roku), mogą bardzo wiele zyskać, dzięki instalacjom fotowoltaicznym. Zarówno pod kątem środowiskowym jak i również ekonomicznym.

Wykonanie instalacji fotowoltaicznej w Zabrzu jest łatwiejsze niż Ci się wydaje

Mogłoby się wydawać, że zamontowanie instalacji fotowoltaicznej w Zabrzu może być trudne, kosztowne i zbyt skomplikowane. Naprzeciw tym obawom, wychodzimy my -  firma GEKO INVEST. Wieloletnie branżowe doświadczenie i niesztampowe podejście do każdego przypadku, pozwalają nam spełnić oczekiwania, nawet najbardziej wymagających klientów. 

Proces podłączenia domu do instalacji fotowoltaicznej to nie tylko sam montaż paneli słonecznych na dachu lub gruncie, ale także: 

  • przeprowadzenie wstępnych oględzin,
  • podjęcie decyzji o ilości i umiejscowieniu paneli,
  • wykonanie dokumentacji projektowej, 
  • dokonanie odpowiednich zgłoszeń. 

Jeśli zaś chodzi o montaż paneli, musi być on wykonany przez osoby posiadające uprawnienie elektryczne i budowlane. Profesjonalni i doświadczeni specjaliści z naszej firmy - GEKO INVEST, przeprowadzą każdego klienta bez żadnych przeszkód od początku całej inwestycji, aż po jej pierwsze uruchomienie. 

Fotowoltaika Zabrze - panele słoneczne mają więcej zalet niż wad

Oprócz oszczędności i aspektu ekologicznego, wykonanie instalacji fotowoltaicznej z paneli słonecznych w Zabrzu, ma wiele innych korzyści. 

  • Brak przerw w dostawie prądu. Obecnie panele fotowoltaiczne wykonane są w taki sposób, że niezależnie od pogody, nigdy nie następuje całkowity zanik w produkcji prądu.
  • Fotowoltaika w Zabrzu jest praktycznie bezobsługowa, a dobrze zaprojektowana oraz prawidłowo zamontowana instalacja, nie wymaga od swojego użytkownika codziennych korekt. 
  • Czas który musi upłynąć, aby koszty za instalację fotowoltaiczną się zwróciły, nie jest tak długi jak mogłoby się to wydawać. Już zaledwie po kliku latach, cała inwestycja zwraca się. Od tego momentu zaczyna generować czysty zysk.
  • Różnorodność  i dowolność w miejscu montażu. Oznacza to, że panele fotowoltaiczne w Zabrzu mogą być zamontowane zarówno na dachu domu jaki i na garażu czy po prostu na gruncie. Co istotne w takich przypadkach, należy zwrócić uwagę, czy aby panele fotowoltaiczne nie były przesłonione przed promieniami słonecznymi przez cały dzień. 
  • Panele słoneczne Zabrze - taka instalacja zwiększy wartość nieruchomości na której zamontowany jest system. 

Zatem jeśli są Państwo mieszkańcami Zabrza oraz jego okolic i zastanawiali się, czy chcą założyć instalację fotowoltaiczną, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą GEKO INVEST. Odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy, zaprojektujemy i zamontujemy.  Zapraszamy.

STRONA GŁÓWNA
FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
FOTOWOLTAIKA DLA ROLNICTWA
NASZE REALIZACJE

GEKO SPÓŁKA JAWNA
Adres ul. Gliwicka 33, 41-902 Bytom, Polska
KRS 0000751481,
REGON 240126360,
NIP 6262788908

DANE KONTAKTOWE

E-MAIL: BIURO@GEKOINVEST.PL
TEL: 600032033

DZIAŁAMY NA TERENIE:

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE FOTOWOLTAIKA

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE POMPY CIEPŁA

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE FOTOWOLTAIKA