Zadzwoń do nas:  600-032-033
Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Fotowoltaika Śląsk Fotowoltaika Dąbrowa Górnicza

Fotowoltaika Dąbrowa Górnicza

Fotowoltaika jest jedną z metod, pozyskiwania energii z odnawialnych źródeł. Polega na zamianie energii z promieni słonecznych na energię elektryczną.

Instalacja fotowoltaiczna daje niewyczerpalne źródło energii, o niskiej szkodliwości dla środowiska. Oprócz pożytków ekologicznych, fotowoltaika zamontowana w gospodarstwie rolniczym, firmie czy w domu jednorodzinnym, generuje również znaczące korzyści ekonomiczne. Metoda ta, pozwala wam na długoterminowe oszczędności, płynące ze zmniejszenia kosztów za rachunki elektryczne. Ponadto - naddatek zgromadzonej energii, możecie przekazać do zewnętrznej sieci energetycznej.

Panele słoneczne w Dąbrowie Górniczej - czy to dobre rozwiązanie?

Są osoby które myślą, że instalacja fotowoltaiczna posiada wiele wad i generuje sporo niepożądanych efektów ubocznych, które mogą wpływać negatywnie na codzienne życie. Obawiają się problemów, którymi rzekomo są:

  • szkodliwe promieniowania wytwarzane przez urządzenie,
  • hałas, który jej towarzyszy,
  • wysokie koszty instalacji, przy niskich oszczędnościach wynikających z użytkowania.

Nic bardziej mylnego! Wszystkie te mity krążące wokół fotowoltaiki, są nieprawdziwe.

Zalety fotowoltaiki - Dąbrowa Górnicza jako centrum zielonej energii

Pozyskiwanie energii z paneli słonecznych jest praktycznie bezobsługowe. Dobrze zaprojektowane instalacje, pozwalają natomiast cieszyć się darmowym prądem, nawet przez 40 lat (gdzie standardowa gwarancja obejmuje okres 25 lat).

Panele możecie zainstalować zarówno na dachu domu jak i na bezpośrednio na gruncie czy budynkach gospodarczych lub garażu. To dowód na to, że każdy z was znajdzie miejsce na swojej działce na zamontowanie instalacji fotowoltaicznej.

Praca fotowoltaiki jest niebywale cicha. Jedyny dźwięk emitowany jest przez falownik, a jego głośność można porównać do ludzkiego szeptu.

Cała instalacja nie generuje żadnego szkodliwego promieniowania wpływającego na samopoczucie mieszkańców.

Wydatki związane z montażem, nie są takie wysokie jak często jest to przedstawiane w internecie. Cały koszt zamontowania fotowoltaiki zwraca się w przeciągu kilku lat, a po tym okresie generuje ona już czysty zysk. Dodatkowo jest możliwość uzyskania dofinansowania w formie dotacji i korzystnej niskooprocentowanej pożyczki, na zakup i wykonanie instalacji fotowoltaicznej.

Kompleksowy montaż instalacji fotowoltaicznej w Dąbrowie Górniczej

Dobrze zaprojektowana i wykonana instalacja z paneli fotowoltaicznych w Dąbrowie Górniczej, jest możliwa do zrealizowania.

Musicie jednak pamiętać że konieczne jest, by została wykonana przez odpowiednio wykształconych specjalistów, pracujących w firmie, która szczyci się wieloletnim doświadczeniem w branży. Taką właśnie firmą jest GEKO INVEST.

Te cechy jak również fachowe podejście do was - klientów sprawia, że cały proces:

  • od przeprowadzenia audytu i projektu całej instalacji wraz ze wstępnym kosztorysem,
  • przez pomoc w uzyskaniu dofinansowania,
  • po montaż wykonany przez specjalistów z uprawnieniami budowlanymi i elektrycznymi,
  • aż do ostatecznego podłączenia i wykonania wszelkich niezbędnych zgłoszeń,
  • staje się całkowicie bezproblemowy.

Dodatkowo podczas przeprowadzenia audytu przed rozpoczęciem prac, nasi specjaliści z GEKO INVEST (bazując na danych zebranych podczas wywiadu), wykonają najbardziej odpowiedni projekt, który umożliwi wam jak najlepsze wykorzystanie całej instalacji w oparciu o potrzeby konkretnego gospodarstwa.

STRONA GŁÓWNA
FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
FOTOWOLTAIKA DLA ROLNICTWA
NASZE REALIZACJE

GEKO SPÓŁKA JAWNA
Adres ul. Gliwicka 33, 41-902 Bytom, Polska
KRS 0000751481,
REGON 240126360,
NIP 6262788908

DANE KONTAKTOWE

E-MAIL: BIURO@GEKOINVEST.PL
TEL: 600032033

DZIAŁAMY NA TERENIE:

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE FOTOWOLTAIKA

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE POMPY CIEPŁA

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE FOTOWOLTAIKA