Zadzwoń do nas:  600-032-033
Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Fotowoltaika Śląsk Fotowoltaika Mysłowice

Fotowoltaika Mysłowice

Fotowoltaika Mysłowice - mieszkańcy chcą być eko

Odnawialne źródła energii są przy okazji niewyczerpalnymi źródłami. Należą do nich między innymi: wiatr, woda (w tym rzeki, pływy i fale morskie) oraz słońce. Najobfitszym odnawialnym źródłem jest energia słoneczna, którą z łatwością można przekształcić w energię elektryczną. Ten proces odbędzie się dzięki fotowoltaice. 

Mysłowice znajdujące się w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP), mogłyby bardzo skorzystać, gdyby pojawiło się więcej takich instalacji. Byłoby to bardzo dobre, zarówno dla mieszkańców jak i miasta. Życie tam stałoby się bardziej ekologiczne, ponieważ podczas wytwarzania prądu z instalacji fotowoltaicznej, nie jest emitowany dwutlenek węgla. Oznacza to, że ich użytkowanie nie ingeruje w środowisko oraz nie wytwarza szkodliwych dla ludzi i zwierząt substancji. 

Panele fotowoltaiczne w Mysłowicach, to zalety nie tylko dla środowiska

Oprócz zalet dla środowiska, jakie płyną z użytkowania instalacji fotowoltaicznej w Mysłowicach, dodatkowymi argumentami przemawiającymi za tą metodą, są: 

  • niewątpliwie oszczędności w domowym budżecie,
  • niezależność od podwyżek cen prądu, 
  • bezobsługowość, 
  • brak przerw w dostawie prądu. 

Wielu osobom może wydawać się, że koszt instalacji fotowoltaicznej jest wysoki. Jednak z roku na rok, ceny stają się coraz niższe. Dzięki dodatkowym dofinansowaniom, kwota którą należy zapłacić, nie jest już ogromna. Tym bardziej, że zwrot całej inwestycji, może nastąpić już po paru latach. Po tym okresie, instalacja przynosi już tylko czysty zysk. 

Korzystanie z odnawialnych źródeł energii, a w tym przypadku fotowoltaiki, daje niezależność od podwyżek cen prądu, nawet na 40 lat. Tyle wynosi okres żywotności paneli fotowoltaicznych. 

Dobrze zaprojektowana i zamontowana instalacja, nie wymaga praktycznie żadnej ingerencji przez użytkownika, dzięki czemu jest bezobsługowa. 

Dodatkowo fotowoltaika w Mysłowicach zapewnia brak przerw w dostawie prądu, ponieważ nie jest on generowany jedynie w czasie nocy. Niezależnie od warunków atmosferycznych, nigdy nie następuje całkowity brak produkcji prądu. 

Panele fotowoltaiczne Mysłowice - czy wykonanie takiej instalacji jest łatwe? Tak, ale tylko przez wykwalifikowane firmy

Instalacja systemu generowania prądu z promieni słonecznych (panele słoneczne/panele fotowoltaiczne), musi być wykonana przez wyspecjalizowane firmy, posiadające wykwalifikowanych pracowników oraz wieloletnie doświadczenie w branży. 

Do takich należy GEKO INVEST, którzy dzięki tym cechom oraz indywidualnemu podejściu do każdego problemu, spełnia wszystkie oczekiwania swoich inwestorów. 

Jeśli chodzi o taką usługę, jak panele słoneczne Mysłowice, montażem zajmuje się odpowiednio przeszkolona ekipa naszych specjalistów. Ponieważ oprócz samego montażu paneli, konieczne jest również: 

  • przeprowadzenie konfiguracji układu,
  • wykonanie połączeń i pomiarów, 
  • synchronizacja z krajową siecią elektroenergetyczną.

Nasi ludzie to potrafią. Mimo, że wszystko musi zostać wykonane za pomocą specjalistycznej aparatury i narzędzi, nie boimy się wyzwań. Setki realizacji przeprowadzonych przez naszą firmę GEKO INVEST (w tym niejednokrotnie panele słoneczne w Mysłowicach), pozwoliły nam zdobyć cenne doświadczenie, przez co nie ma takiej instalacji fotowoltaicznej, której jako firma nie jesteśmy w stanie wykonać. O jakości i terminowości wykonywania prac, mogą świadczyć pozytywne opinie zadowolonych klientów.  

STRONA GŁÓWNA
FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
FOTOWOLTAIKA DLA ROLNICTWA
NASZE REALIZACJE

GEKO SPÓŁKA JAWNA
Adres ul. Gliwicka 33, 41-902 Bytom, Polska
KRS 0000751481,
REGON 240126360,
NIP 6262788908

DANE KONTAKTOWE

E-MAIL: BIURO@GEKOINVEST.PL
TEL: 600032033

DZIAŁAMY NA TERENIE:

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE FOTOWOLTAIKA

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE POMPY CIEPŁA

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE FOTOWOLTAIKA