Zadzwoń do nas:  600-032-033
Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Fotowoltaika Śląsk Fotowoltaika Tychy

Fotowoltaika Tychy

Technologia, środowisko, gwarancje - fotowoltaika w Tychach

Chciałbyś zmniejszyć rachunki za prąd i korzystać z ekologicznego, odnawialnego źródła energii. Jeżeli Twoim miejscem zamieszkania lub prowadzenia biznesu są Tychy, fotowoltaika to technologia idealna dla Ciebie. Polega ona na konwersji światła słonecznego na elektryczność – montaż paneli fotowoltaicznych to rozwiązanie służące ochronie środowiska, możesz mieć w tym swój udział i przyczynić się do poprawy jakości powietrza w okolicy.

Choć cena takiej instalacji nie należy do najniższych, trzeba mieć na uwadze to, że inwestycja z pewnością się zwróci. Ponadto jeśli rozważasz montaż fotowoltaiki w Tychach, dofinansowanie w ramach programów rządowych może pomóc Ci w podjęciu decyzji. Nasi eksperci szacują żywotność instalacji na 25-30 lat. Różnice wynikają z miejsca montażu, nasłonecznienia oraz pogody i wahań temperatury Fotowoltaika posiada tzw. gwarancję wydajności liniowej, a dodatkowo często obejmuje ją gwarancja produktowa (10-30 lat).

Opinie użytkowników wskazują, że montaż instalacji fotowoltaicznych w Tychach czy też w innych miastach – podnosi również poczucie wolności i niezależności od zakładu energetycznego. Własna produkcja prądu pozwala zapomnieć o podwyżkach i nieprzewidzianych awariach.

Zamów fotowoltaikę dla swojej firmy

Fotowoltaika – Oświęcim – korzyści wynikające z inwestycji

Cena instalacji fotowoltaiki zależy od kilku czynników. Weźmiemy pod uwagę m.in. wielkość obiektu. Pamiętaj jednak, że być może nie będziesz musiał ponosić całkowitych kosztów montażu. Jeśli zdecydujesz się na założenie fotowoltaiki w Tychach, dofinansowanie do instalacji jest w zasięgu Twojej ręki. Nasza firma pomoże Ci w uzyskaniu dotacji w ramach takich programów jak „Mój Prąd”, „Czyste Powietrze” lub „Energia Plus”. Dzięki temu możesz liczyć na częściowy zwrot kosztów.
Sama inwestycja zwróci się w ciągu kilku lat. Na naszej stronie możesz poprosić o wycenę szacowanych oszczędności – bez zobowiązań!

Montaż instalacji fotowoltaicznych w Tychach – GEKO INVEST

Chcesz zainstalować panele fotowoltaiczne w Tychach lub okolicach? Czekamy na kontakt od Ciebie! Oferujemy Ci wieloletnie doświadczenie i wsparcie fachowców o dużej wiedzy. Dopasujemy projekt do zapotrzebowania obiektu, jaki chcesz wyposażyć w panele fotowoltaiczne. Zajmujemy się montażem instalacji zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Sięgnij po technologię służącą Tobie i przyszłym pokoleniom!

Zapraszamy do kontaktu!

STRONA GŁÓWNA
FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
FOTOWOLTAIKA DLA ROLNICTWA
NASZE REALIZACJE

GEKO SPÓŁKA JAWNA
Adres ul. Gliwicka 33, 41-902 Bytom, Polska
KRS 0000751481,
REGON 240126360,
NIP 6262788908

DANE KONTAKTOWE

E-MAIL: BIURO@GEKOINVEST.PL
TEL: 600032033

DZIAŁAMY NA TERENIE:

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE FOTOWOLTAIKA

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE POMPY CIEPŁA

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE FOTOWOLTAIKA