Zadzwoń do nas:  600-032-033
Jesteś tutaj: Dla rolnictwa

Fotowoltaika dla rolnictwa

Sprawdź, jak zmniejszysz opłaty za elektryczność, uzyskasz dofinansowanie na energię odnawialną i zmodernizujesz swoje gospodarstwo. 

Zobacz naszą ofertę fotowoltaiki dla rolnictwa.

FOTOWOLTAIKA DLA GOSPODARSTW ROLNYCH

Systemy nawadniające i wentylacyjne, urządzenia gospodarcze oraz inne wykorzystywane przy pracy na roli generują wysokie rachunki za elektryczność. Wybierając fotowoltaikę dla swojego gospodarstwa rolnego, możesz to zmienić. Możesz także uniezależnić się od corocznych opłat za prąd, a nawet zyskać atrakcyjne dofinansowanie. Wystarczy, że postawisz na odnawialne źródła energii od GEKO INVEST.

Fotowoltaika dla gospodarstw rolnych to:

  • Zielona energia – panele fotowoltaiczne zamieniają darmową energię słoneczną w elektryczność, zmniejszając Twoje opłaty do minimum. 
  • Własna elektrownia – wybierając dla swojego gospodarstwa rolnego rozwiązania fotowoltaiczne, nie musisz przejmować się corocznym wzrostem opłat za prąd.
  • Możliwość uzyskania dotacji – odnawialne źródła energii, do których należy fotowoltaika, są chętnie finansowane przez rząd i organizacje unijne. Istnieją także specjalne dotacje na fotowoltaikę dla rolników.  
  • Szybki zwrot inwestycji – fundusze wydane na fotowoltaikę zwrócą się już nawet po 5 latach od montażu.
  • Modernizacja gospodarstwa – zamieniając tradycyjne metody pozyskiwania energii na te nowoczesne i odnawialne, stwarzasz warunki przyjazne środowisku i zapewniasz zieloną energię kolejnym pokoleniom.

DOTACJE NA FOTOWOLTAIKĘ DLA ROLNIKÓW

Fotowoltaika, z racji tego, że należy do odnawialnych źródeł energii, jest chętnie finansowana przez rząd i organizacje unijne. Stąd też istnieją specjalne dotacje na fotowoltaikę dla rolników – właściciele gospodarstw rolnych prowadzących własną działalność, mogą otrzymać aż 25% zwrotu poniesionych kosztów. Natomiast rolnicy nieprowadzący działalności, mogą liczyć na atrakcyjne zniżki od zakładu energetycznego, a ci, którzy należą do Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich PROW, dodatkowe punkty podczas oceny wniosków. 

Zamów fotowoltaikę dla swojego gospodarstwa

FOTOWOLTAIKA W GOSPODARSTWIE ROLNYM OD GEKO

Wybierając fotowoltaikę dla swojego gospodarstwa rolnego, stawiasz na najwyższą jakość zarówno obsługi, jak i użytych produktów. W GEKO INVEST oferujemy również:

  • bezpłatną wycenę i audyt – oferując darmową wycenę i audyt, proponujemy rozwiązania w oparciu o indywidualne potrzeby i wymagania każdego gospodarstwa rolnego 
  • gwarancję – montując panele fotowoltaiczne w swoim domu, otrzymujesz od nas trzyletnią gwarancję na montaż, gwarancję producenta na falownik liczącą od 5 do nawet 20 lat, gwarancję na moduły liczącą od 10 do 20 lat, a także dziesięcioletnią gwarancję na konstrukcję
  • niezbędne certyfikaty – wszystkie elementy składowe naszych systemów fotowoltaicznych posiadają wymagane przez prawo certyfikaty 
  • kompleksowość usług – oferujemy zarówno bezpłatną wycenę, jak i projektujemy, dostarczamy oraz montujemy systemy fotowoltaiczne dla gospodarstw rolnych
  • profesjonalizm – zespół GEKO składa się z doświadczonych fachowców, mających obszerną wiedzę na temat odnawialnych źródeł energii. 

STRONA GŁÓWNA
FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
FOTOWOLTAIKA DLA ROLNICTWA
NASZE REALIZACJE

GEKO SPÓŁKA JAWNA
Adres ul. Gliwicka 33, 41-902 Bytom, Polska
KRS 0000751481,
REGON 240126360,
NIP 6262788908

DANE KONTAKTOWE

E-MAIL: BIURO@GEKOINVEST.PL
TEL: 600032033

DZIAŁAMY NA TERENIE:

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE FOTOWOLTAIKA

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE POMPY CIEPŁA

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE FOTOWOLTAIKA