Zadzwoń do nas:  600-032-033
Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Fotowoltaika Śląsk Fotowoltaika Jaworzno

Fotowoltaika Jaworzno

Fotowoltaika Jaworzno - nowa stolica zielonej energii?

Czy ekologia w Twoim mieście jest dla Ciebie ważnym aspektem? Czy korzystanie z nowoczesnych i bezobsługowych technologii, które ułatwią życie, jest dla Ciebie interesujące? Czy może chciałbyś w końcu zmniejszyć swoje rachunki za prąd? 

Jeśli któreś z powyższych pytań przyszło Ci kiedyś na myśl, a odpowiedź na nie była twierdząca, to jest pewne rozwiązanie, które zaspokoi Twoje potrzeby. Rozwiązaniem tym jest instalacja fotowoltaiczna. 

Jaworzno, jako miasto należące do Jaworznicko-Chrzanowskiego Okręgu Przemysłowego, jest idealnym miejscem w którym warto zadbać o środowisko. To tu znajduje się przemysł energetyczny, chemiczny, elektrotechniczny, szklarski, a dodatkowo kopalnie oraz hutnictwo metali nieżelaznych. 

Właśnie dlatego, aby zmniejszyć zanieczyszczenie środowiska, należałoby, abyś zainwestował w odnawialne źródła energii, takie jak instalacja fotowoltaiczna. Stanowi ona idealne rozwiązanie dla indywidualnych użytkowników, rolników czy małych i (nawet!) dużych przedsiębiorstw. 

Fotowoltaika Jaworzno - poznaj zalety, a nie znajdziesz wad

Pomijając dwie najważniejsze zalety płynące z użytkowania paneli słonecznych w Jaworznie (ekologiczne i ekonomiczne), instalacja ta ma wiele innych, mniej znanych atrybutów. 

Jednym z nich jest ulga podatkowa, w ramach której zakup takiej usługi, jak panele fotowoltaiczne Jaworzno możesz odliczyć od podatku. Zwrot, który  jest realny w uzyskaniu, może nawet oscylować w granicy 16 000 złotych. 

Panele fotowoltaiczne Jaworzno - takie rozwiązanie posiada same zalety, kolejną z nich jest możliwość wykorzystywania nadwyżek prądu, zgromadzonych podczas sezonu letniego. Nadwyżkę  tę możesz przekazać do zewnętrznej sieci energetycznej, a następnie odebrać ją, gdy wydajność paneli słonecznych będzie zmniejszona ze względu na panujące warunki atmosferyczne. 

Następną istotną cechą instalacji fotowoltaicznej, jest jej niezawodność. Gwarancja na panele wynosi 25 lat, jednak panele wyższej klasy, mogą pracować nawet przez 40 lat. 

Do mniej oczywistych zalet, możesz zaliczyć koniec braków w dostawach prądu. Instalacje fotowoltaiczne produkują prąd, niezależnie od warunków atmosferycznych. Całkowity zanik produkcji prądu nie jest możliwy (oprócz nocy). 

Jeszcze innym (wartym wspomnienia), atrybutem przemawiającym za fotowoltaiką w Jaworznie, jest wzrost wartości nieruchomości na której znajduje się taka instalacja. 

Panele słoneczne Jaworzno – kompleksowe wykonanie

Nasza firma GEKO INVEST, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, wyszkolonym i przeszkolonym specjalistom, a także indywidualnemu podejściu do każdego - jest w stanie przeprowadzić cały proces instalacji fotowoltaiki (panele słoneczne/panele fotowoltaiczne) szybko i bez większych problemów. 

Kompleksowa pomoc pracowników: 

  • od audytu,
  • przez instalację i montaż całego systemu, 
  • aż po dokonanie odpowiednich zgłoszeń,

znacznie ułatwi Ci cały proces, przejścia na zieloną energię.

W przypadku niespodziewanych awarii technicznych, nasi specjaliści z firmy GEKO INVEST, są w stanie przeprowadzić niezbędne usługi serwisowe tak, abyś jako klient znów mógł się cieszyć prądem, ze swojej instalacji fotowoltaicznej. 

W przypadku zainteresowania taką usługą jak panele słoneczne Jaworzno przez jego mieszkańców, nasza firma GEKO INVEST, zaprasza do kontaktu, w celu uzyskania dokładniejszych informacji oraz rozwiania wszelkich wątpliwości, związanych z pozyskiwaniem prądu z promieni słonecznych. 

STRONA GŁÓWNA
FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
FOTOWOLTAIKA DLA ROLNICTWA
NASZE REALIZACJE

GEKO SPÓŁKA JAWNA
Adres ul. Gliwicka 33, 41-902 Bytom, Polska
KRS 0000751481,
REGON 240126360,
NIP 6262788908

DANE KONTAKTOWE

E-MAIL: BIURO@GEKOINVEST.PL
TEL: 600032033

DZIAŁAMY NA TERENIE:

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE FOTOWOLTAIKA

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE POMPY CIEPŁA

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE FOTOWOLTAIKA