Zadzwoń do nas:  600-032-033
Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Fotowoltaika Śląsk Fotowoltaika Lubliniec

Fotowoltaika Lubliniec

GEKO INVEST jako firma z kompleksowymi rozwiązaniami dla każdego

Jesteśmy firmą profesjonalnie zajmującą się wdrażaniem ekologicznych rozwiązań w życie. Naszą grupą docelową są zarówno gospodarstwa domowe i rolne, jak i przedsiębiorstwa. Realizujemy kompleksowo nasze zlecenia, dbając o każdy aspekt i służąc pomocą na każdym etapie. Nasi pracownicy zupełnie indywidualnie i bezpłatnie przygotowują plan działania i projekt całego przedsięwzięcia, uwzględniając warunki zabudowy i pokonując powstałe problemy. Następnie – po skompletowaniu całego sprzętu – dostarczamy urządzenia na miejsce, a nasi specjaliści z uprawnieniami budowlanymi i energetycznymi zabierają się za fachowy montaż oraz podłączenie do sieci. Naszą pracę wieńczymy kontrolą jakości i dokonaniem niezbędnych zgłoszeń, by odciążyć zleceniodawcę i dopełnić wszystkich formalności za niego. Tak kompleksowe podejście do pracy i świetny kontakt ze zleceniodawcami gwarantuje nam obustronną satysfakcję, a także owocuje w przyszłych kontraktach.

Instalacja fotowoltaiczna w Lublińcu – czy warto?

Stale pogarszająca się jakość powietrza nie pozostawia nam wiele czasu. W tej materii trzeba działać szybko i zdecydowanie, a możemy zacząć od samych siebie! Słońce będąc niewyczerpalnym źródłem darmowej energii jest kapitalnym rozwiązaniem na drodze do „zielonego prądu”. Decydując się na tak przyszłościowe zmiany jak panele słoneczne w Lublińcu, stawiamy na zdecydowane zmniejszenie kosztów, a przy tym poprawę warunków życia i pewną przyszłość dla następnych pokoleń.

W zasadzie nie ma czynników przemawiających przeciwko energii ze słońca. Jest to najczystsza i najbardziej efektywna forma pozyskiwana elektryczności w gospodarstwach domowych, a także najlepsza droga do całkowitego wyeliminowania zanieczyszczeń. Wszędzie tam gdzie dociera słońce – dachy oraz grunty – te miejsca mogą zarabiać na samych siebie!

Koszty założenia paneli fotowoltaicznych w Lublińcu są wysokie, niemniej zdają się być one niskie, jeśli weźmiemy pod uwagę możliwości uzyskania finansowania i długowieczność takiej instalacji. Istnieje przynajmniej kilka rządowych programów które dofinansowują takie przedsięwzięcia, jak program Czyste Powietrze, Mój Prąd czy Energia Plus, a do tego skorzystać możemy jeszcze z ulgi termomodernizacyjnej bądź dofinansowania z PITu. Przy uwzględnieniu którego z nich, koszt jaki będziemy musieli ponieść, zwróci nam się w zaledwie od 6 do 8 lat, przy czym rachunki za energię elektryczną spadną nawet o 95% dotychczasowej wartości! Jeśli jeszcze weźmiemy w rachubę gwarancję producenta i zapewnienia o długowieczności modułów – od aż 25 do nawet 30 lat – koszt zwróci nam się ponad 3-krotnie!

Komfort użytkowania

 Warto również powiedzieć o tym, jak bardzo nieszkodliwe i statyczne takie instalacje są dla człowieka, gdyż sceptycy uważają że - oprócz niskiej wydajności – negatywnie wpływają na komfort naszego życia. Nic bardziej mylnego! Fotowoltaika nie wpływa w żadnym stopniu na pogorszenie warunków życia. Nie emituje żadnego promieniowania i nie wydaje żadnego hałasu – moduły fotowoltaiczne są całkowicie statyczne i bezobsługowe.

STRONA GŁÓWNA
FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
FOTOWOLTAIKA DLA ROLNICTWA
NASZE REALIZACJE

GEKO SPÓŁKA JAWNA
Adres ul. Gliwicka 33, 41-902 Bytom, Polska
KRS 0000751481,
REGON 240126360,
NIP 6262788908

DANE KONTAKTOWE

E-MAIL: BIURO@GEKOINVEST.PL
TEL: 600032033

DZIAŁAMY NA TERENIE:

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE FOTOWOLTAIKA

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE POMPY CIEPŁA

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE FOTOWOLTAIKA