Zadzwoń do nas:  600-032-033
Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Fotowoltaika Małopolska Fotowoltaika Olkusz

Fotowoltaika Olkusz

PANELE FOTOWOLTAICZNE OLKUSZ – DBAJMY O ŚRODOWISKO

Każdy z nas widzi, że klimat Polski się zmienia. Miesiące letnie cechują się wyższą średnią temperaturą powietrza, brak śniegu w zimie staje się tradycją, wzrasta ilość opadów. Kto jest winny za ten stan rzeczy? Niestety my wszyscy, bo każdego dnia przyczyniamy się do zwiększonej emisji zanieczyszczeń do atmosfery. Jak to robimy? Na wiele sposobów: jeżdżąc do pracy samochodem, paląc w kotle węglem czy ogrzewając dom. Lista mogłaby być dużo dłuższa. Aby ograniczyć postępujące zmiany, warto rozejrzeć się za sposobami wdrożenia do codziennych poczynań rozwiązań proekologicznych. Jednym z najpopularniejszych są panele fotowoltaiczne. Olkusz należy do średnich miast, jednak i tu poziom zanieczyszczenia rośnie. W domkach jednorodzinnych spalane jest drewno, plastik czy bioodpady, indywidualny ruch zmotoryzowany stale wzrasta, także prądu zużywamy coraz więcej. Fotowoltaika to czysta energia pochodząca ze słońca, która nie generuje nadmiernego hałasu, nie emituje szkodliwego promieniowania, ani nie wymaga nakładów finansowych po zamontowaniu. To inwestycja w zdrowie i stan własnego portfela.

Zamów fotowoltaikę dla swojej firmy

FOTOWOLTAIKA OLKUSZ – KALKULACJA

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy użytkowanie modułów fotowoltaicznych będzie dla Ciebie opłacalne, poproś nas o kalkulację. Na naszej stronie znajduje się przejrzysty formularz, przy pomocy którego możesz szybko dowiedzieć się, po ilu latach Twoja inwestycja się zwróci. Wystarczy, że napiszesz nam ile przeciętnie płacisz za rachunki oraz określisz gdzie można zainstalować system fotowoltaiczny (dach, grunt), a nasz specjalista obliczy dla Ciebie korzyść z inwestycji. Nasze podpowiedzi są w pełni darmowe, ponieważ zależy nam na tym, abyś zauważył jak dużym kosztem, jest dla Ciebie i środowiska energia elektryczna. Jednym z lepszych sposobów uniezależnienia się od kolejnych niekorzystnych dla użytkowników decyzji Urzędu Regulacji Energetyki jest fotowoltaika. Olkusz, podobnie jak cała Polska, znalazł się ponownie w strefie wzrost cen taryf energii elektrycznej. Montując moduły fotowoltaiczne, ten problem nie będzie już Cię zajmował w przyszłości.

PANELE FOTOWOLTAICZNE OLKUSZ – FINANSE

Większość naszych klientów podkreśla, że to możliwe oszczędności finansowe są kluczowe przy podejmowaniu decyzji o montażu paneli słonecznych. Fotowoltaika w Olkuszu to jednorazowy wydatek, który zwróci się bardzo szybko, średnio po 6-8 latach. Zakładając nawet, że ceny energii elektrycznej nie będą rosnąć, już po 25 latach osiągniesz trzykrotny zwrot z inwestycji. A przy fachowo skomponowanej instalacji, jej okres użytkowania wyniesie nawet 30 lat. Istnieją także możliwości dofinansowania takiego zestawu. Projekty takie, jak Mój Prąd, Energia Plus czy Czyste Powietrze, które przy wypełnieniu niewielkich formalności, gwarantują realne wsparcie finansowe, nawet do kilku tysięcy złotych. Dodatkowo każdy mieszkaniec Olkusza, niezależnie czy montuje swój zestaw w domku jednorodzinnym, przedsiębiorstwie czy gospodarstwie rolnym, może skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej.

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE OLKUSZ – SPRAWDŹ NASZE OPINIE

GEKO INVEST to polska firma, która proponuje wyłącznie najwyższej jakości moduły fotowoltaiczne produkowane w naszym kraju. Posiadamy pozytywne opinie naszych klientów, co potwierdza, że przyjęty przez nas model obsługi jest optymalny. Dbamy o zlecenia kompleksowo. Zapewniamy nie tylko audyt i doradztwo, lecz także wykonanie profesjonalnego projektu instalacji, dzięki czemu będziesz mógł podjąć świadomą decyzją. Zatrudniamy fachowców z bogatym doświadczeniem i kompetencjami, gwarantującymi sprawne przeprowadzenie procesu instalacji.

Zamów bezpłatną wycenę!

STRONA GŁÓWNA
FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
FOTOWOLTAIKA DLA ROLNICTWA
NASZE REALIZACJE

GEKO SPÓŁKA JAWNA
Adres ul. Gliwicka 33, 41-902 Bytom, Polska
KRS 0000751481,
REGON 240126360,
NIP 6262788908

DANE KONTAKTOWE

E-MAIL: BIURO@GEKOINVEST.PL
TEL: 600032033

DZIAŁAMY NA TERENIE:

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE FOTOWOLTAIKA

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE POMPY CIEPŁA

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE FOTOWOLTAIKA