Zadzwoń do nas:  600-032-033
Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Fotowoltaika Śląsk Fotowoltaika Myszków

Fotowoltaika Myszków

Zadbaj o środowisko dzięki technologii!

 Ciągłe wzrosty cen energii elektrycznej dają znać na zasobności Twojego portfela? Chciałbyś przerzucić się na coś bardziej ekologicznego, co nie przysporzy dodatkowych problemów naturze? Jeśli mieszkasz w Myszkowie, to fotowoltaika jest dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem! Zainstaluj panele fotowoltaiczne u siebie i pozwól wszystkim odetchnąć z ulgą – przyczyniając się do poprawy jakości powietrza!

Inwestycja w panele słoneczne nie należy do najtańszych, ale mimo tego jest kilka powodów, dla których warto! Przede wszystkim warto mieć na względzie, że z pewnością się to zwróci. Korzystając wyłącznie z produktów polskich producentów i opierając się na ich zaleceniach i szacunkach – takie moduły mają żywotność 25-30 lat. Korzystając z dofinansowań na takie przedsięwzięcia - takich jak Energia Plus, Mój Prąd czy Czyste Powietrze, a także z ulgi termomodernizacyjnej – całkowity zwrot inwestycji następuje już po 6-8 latach. Wysokość płaconych rachunków spadnie aż do 95%! Przy uwzględnieniu wspomnianej żywotności modułów, koszt montażu takiej instalacji w stosunku do czasu jej użytkowania zwraca się ponad 3-krotnie!

Ponadto taką instalację można zamontować nie tylko na dachach budynków, ale również bezpośrednio na gruncie, jedynym wymogiem tak naprawdę jest nasłonecznienie.

Panele fotowoltaiczne w mieście Myszków

Firma GEKO INVEST działa na rynku od lat, oferując całkowicie kompleksową usługę montażu paneli słonecznych. Nasi pracownicy bezbłędnie dobiorą optymalny zestaw dopasowany do zapotrzebowania i warunków montażu. Instalacja takiego zestawu wymaga podjęcia szeregu niezbędnych kroków: dokonania audytu, wykonania szczegółowego projektu uwzględniającego warunki zabudowy i sposoby ominięcia trudności, a później montażu przez naszą wykwalifikowaną kadrę z niezbędnymi uprawnieniami. Dbając o wygodę naszych klientów, na koniec dokonujemy również niezbędnych zgłoszeń. Każdego z powyższych etapów dokonujemy całkowicie indywidualnie, po konsultacji ze specjalistami bezpośrednio z klientem.

Dobrze zaprojektowana i wykonana instalacja fotowoltaiczna w Myszkowie jest na wyciągnięcie ręki!

Czy to bezpieczne?

Klienci bardzo często zadają pytanie czy to z pewnością bezpieczne? Przez lata powstało bowiem wiele mitów na temat takich przedsięwzięć, jakoby miały negatywnie wpływać na jakość życia i nie przynosić żadnych korzyści. Jednogłośnie jednak odpowiadamy że jak najbardziej to bezpieczne! Jest to absolutnie najczystsza forma pozyskiwania energii, a przy tym bardzo efektywna i zupełnie nieszkodliwa. Cała instalacja jest bezobsługowa, a przy tym nie generuje żadnego hałasu ani promieniowania, które mogłoby wpłynąć na samopoczucie mieszkańców. Jest także wytrzymała na niesprzyjające warunki atmosferyczne, co gwarantuje sam producent.

Pozwól sobie na pozostanie niezależnym od wysokich rachunków i niezapowiedzianych przerw w dostawie prądu. Przejdź na panele słoneczne i ciesz się czystszym powietrzem dla lepszej przyszłości!

STRONA GŁÓWNA
FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
FOTOWOLTAIKA DLA ROLNICTWA
NASZE REALIZACJE

GEKO SPÓŁKA JAWNA
Adres ul. Gliwicka 33, 41-902 Bytom, Polska
KRS 0000751481,
REGON 240126360,
NIP 6262788908

DANE KONTAKTOWE

E-MAIL: BIURO@GEKOINVEST.PL
TEL: 600032033

DZIAŁAMY NA TERENIE:

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE FOTOWOLTAIKA

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE POMPY CIEPŁA

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE FOTOWOLTAIKA