Zadzwoń do nas:  600-032-033
Jesteś tutaj: Dla domu

Fotowoltaika dla domu

Sprawdź, w jaki sposób zaoszczędzisz na prądzie, przyczynisz się do ochrony zdrowia swojej rodziny oraz zadbasz o środowisko.

Przekonaj się, że fotowoltaika w Twoim domu to inwestycja, której potrzebujesz.

W gospodarstwie domowym każdego dnia korzysta się z telewizora, pralki, lodówki, kuchenki elektrycznej i innych urządzeń zasilanych energię elektryczną. Jednak duże zużycie oznacza wysokie rachunki za prąd, który z roku na rok drożeje o około 4%. Instalując panele fotowoltaiczne, nie musisz przejmować się podwyżkami cen, możesz zapewnić sobie niezależność.

Projekt instalacji fotowoltaicznej dla domu jednorodzinnego to tak naprawdę montaż własnej elektrowni produkującej tani prąd na wyłączność gospodarstwa domowego. Domowa instalacja fotowoltaiczna zamienia darmową i niewyczerpaną energię słoneczną w prąd, kumulując jej nadwyżki w sieci. Posiadając pompę ciepła, nadwyżki te możesz wykorzystać w ekologicznym ogrzewaniu mieszkania.

Ponadto fotowoltaika dla domu to zdrowie dla jego mieszkańców. Panele fotowoltaiczne są bezemisyjne, dzięki czemu nie wykazują negatywnego wpływu na środowisko. Są również, w porównaniu do urządzeń odnawialnej energii wiatrowej, bezgłośne oraz zajmują niewiele miejsca – to wszystko zapewnia domownikom największy komfort mieszkania.

Fotowoltaika dla domu to szereg korzyści:

 • Darmowa energia – domowa instalacja fotowoltaiczna produkuje prąd z darmowego źródła energii, jakim jest słońce, zapewniając minimalizację opłat.
 • Własna elektrownia – instalując panele fotowoltaiczne w swoim domu, wybierasz niezależność. Nie musisz obawiać się wzrostu cen za elektryczność.
 • Szybki zwrot inwestycji – już nawet po 7 latach od montażu fotowoltaiki zauważysz zwrot inwestycji.
 • Możliwość dofinansowania – fotowoltaika to odnawialne źródło energii, na które istnieje wiele dotacji rządowych i unijnych.
 • Inwestycja na lata – fotowoltaika dla domu to, szacunkowo, 25-30 lat gwarantowanej energii odnawialnej.
 • Zdrowie i komfort mieszkańców – systemy fotowoltaiczne nie emitują szkodliwych dla zdrowia zanieczyszczeń, ponadto są bezgłośne.
 • Ochrona środowiska – panele fotowoltaiczne nazywane są zieloną energią – nie wydzielają dymu ani innych mających negatywny wpływ na środowisko substancji.
Zamów fotowoltaikę dla swojego domu

INSTALACJA FOTOWOLTAICZNA DLA DOMU JEDNORODZINNEGO OD GEKO

W GEKO stawiamy na najwyższą jakość usług, transparentność i wiarygodność. Dlatego, zanim rozpoczęliśmy montaż paneli fotowoltaicznych, zainstalowaliśmy je we własnych domach. To pozwoliło nam przekonać się o niezawodności fotowoltaiki, a także świadczyć o korzyściach rozwiązań wykorzystujących energię odnawialną. Każda instalacja fotowoltaiczna dla domu jednorodzinnego, a także innych gospodarstw domowych, wykonywana jest przez nas z najwyższą starannością oraz w sposób kompleksowy – od projektu, przez dostarczenie urządzeń, aż po montaż. Nasi klienci mogą liczyć na nas na każdym etapie współpracy.

Instalacja fotowoltaiczna dla domu od GEKO to:

 • bezpłatna wycena i audyt – jesteś zainteresowany fotowoltaiką dla swojego domu? Skontaktuj się z nami, gwarantujemy indywidualną wycenę i bezpłatny audyt,
 • gwarancja – montując panele fotowoltaiczne w swoim domu, otrzymujesz od nas trzyletnią gwarancję na montaż, gwarancję producenta na falownik liczącą od 5 do nawet 20 lat, gwarancję na moduły liczącą od 10 do 20 lat, a także dziesięcioletnią gwarancję na konstrukcję,
 • niezbędne certyfikaty – wszystkie elementy składowe naszych systemów fotowoltaicznych posiadają wymagane przez prawo certyfikaty,
 • kompleksowość usług – oferujemy zarówno bezpłatną wycenę, jak i projektujemy, dostarczamy oraz montujemy systemy fotowoltaiczne,
 • profesjonalizm – zespół GEKO składa się z doświadczonych fachowców, mających obszerną wiedzę na temat odnawialnych źródeł energii.

  KOSZT FOTOWOLTAIKI – JAKA JEST CENA PANELI FOTOWOLTAICZNYCH DLA DOMU JEDNORODZINNEGO?

Zanim ustalimy koszt fotowoltaiki i powiemy Ci, jaka jest cena paneli fotowoltaicznych dla Twojego domu, przeprowadzimy bezpłatny audyt. Przeanalizujemy w nim między innymi wielkość gospodarstwa domowego i jego zapotrzebowania na energię, wymiary dachu niezbędnego do montażu paneli fotowoltaicznych czy chociażby stopień jego nasłonecznienia. Dzięki temu będziemy mogli zaprezentować indywidualny koszt fotowoltaiki dla Twojego domu jednorodzinnego, a także przedstawić Ci najatrakcyjniejszą ofertę.

Zamów bezpłatną wycenę!

STRONA GŁÓWNA
FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
FOTOWOLTAIKA DLA ROLNICTWA
NASZE REALIZACJE

GEKO SPÓŁKA JAWNA
Adres ul. Gliwicka 33, 41-902 Bytom, Polska
KRS 0000751481,
REGON 240126360,
NIP 6262788908

DANE KONTAKTOWE

E-MAIL: BIURO@GEKOINVEST.PL
TEL: 600032033

DZIAŁAMY NA TERENIE:

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE FOTOWOLTAIKA

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE POMPY CIEPŁA

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE FOTOWOLTAIKA