Zadzwoń do nas:  600-032-033
Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Fotowoltaika Małopolska Fotowoltaika Nowy Targ

Fotowoltaika Nowy Targ

PANELE FOTOWOLTAICZNE NOWY TARG – WZROSTY CEN ENERGII

Zauważyłeś, że kolejny rok z rzędu płacisz więcej za prąd? Wzrost wysokości taryf stał się tradycją początku roku kalendarzowego, a do tego dochodzą także inne opłaty. Przyszłość także nie napawa optymizmem. W dokumencie „Polityka Energetyczna Polski do 2040 roku” dokonano estymacji dalszego wzrostu taryf. Zgodnie z tymi zapisami do 2030 roku nasze rachunki za energię elektryczną wzrosną przeciętnie o około 20%, a kto wie jakie dodatkowe obciążenia trafią do naszych portfeli? Zgodnie z opiniami ekspertów jednym z najpopularniejszych rozwiązań umożliwiających uniezależnienie się od tych problemów jest montaż instalacji fotowoltaicznej.

Zamów fotowoltaikę dla swojej firmy

FOTOWOLTAIKA NOWY TARG – ILE MOŻNA OSZCZĘDZIĆ?

Jeśli posiadasz domek jednorodzinny, gospodarstwo rolne albo przedsiębiorstwo, dobrym rozwiązaniem są panele fotowoltaiczne. Nowy Targ to miasto, w którym nasłonecznienie jest wysoce efektywne. Wielu potencjalnych nabywców ma wątpliwości, czy ich nieruchomość ma dobry dostęp do promieni słonecznych. Te obawy są nieuzasadnione. Instalacja fotowoltaiczna w Nowym Targu ma lepsze warunki do pracy, niż te znajdujące się na przykład w krajach Skandynawskich, a to właśnie Szwedzi i Norwegowie posiadają dużo większy udział energii słonecznej w całkowitym bilansie energetycznym niż Polska. Dzięki dobrze dobranej instalacji Twoje rachunki mogą spaść nawet o 95%!

PANELE FOTOWOLTAICZNE NOWY TARG – CENA

Na ostateczną cenę fotowoltaiki w Nowym Targu wpływa szereg elementów, wśród których należy wymienić: jakość użytych zabezpieczeń i uszczelnień, roczne zużycie energii elektrycznej w gospodarstwie, gwarancje, miejsce montowania zestawu czy serwis porealizacyjny. Warto odnotować, że cena paneli fotowoltaicznych spadła w ostatniej dekadzie, a dodatkowo istnieje szansa uzyskania solidnego dofinansowania z programów krajowych oraz ulgi termomodernizacyjnej. Jeśli nie lubisz formalności, zrobimy to za Ciebie. Dzięki takiemu wsparciu stopa zwrotu ze standardowej inwestycji fotowoltaicznej wyniesie tylko 6-8 lat.

FOTOWOLTAIKA NOWY TARG – OSZCZĘDNOŚĆ, ZDROWIE I ŚRODOWISKO

Wszyscy wiemy, że stan środowiska naturalnego regularnie się pogarsza. Ponadnormatywna emisja zanieczyszczeń wysyłanych to atmosfery wpływa nie tylko na aktualną sytuację klimatyczną, ale także na nasze zdrowie. Jednym z fundamentów zmniejszania negatywnej presji na środowisko są odnawialne źródła energii, w tym panele fotowoltaiczne. Nowy Targ to miasto o stosunkowo dużym zanieczyszczeniu, dlatego warto zadbać o swoje otoczenie. Wiemy jak to zrobić. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna, dlatego proponujemy kompleksowe wykonanie usługi, od wykonania audytu i projektu, przez załatwienie wszelkich formalności i uzyskanie dofinansowania, aż po realizację i serwis. Jesteśmy specjalistami, dlatego szybko oceniamy możliwość wykonania instalacji i odpowiednio dobieramy parametry, tak aby ilość wytworzonej energii w pełni pokrywała zapotrzebowanie. Jesteśmy odpowiedzialni za setki realizacji i uzyskaliśmy wiele pozytywnych opinii klientów.

Zamów bezpłatną wycenę!

STRONA GŁÓWNA
FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
FOTOWOLTAIKA DLA ROLNICTWA
NASZE REALIZACJE

GEKO SPÓŁKA JAWNA
Adres ul. Gliwicka 33, 41-902 Bytom, Polska
KRS 0000751481,
REGON 240126360,
NIP 6262788908

DANE KONTAKTOWE

E-MAIL: BIURO@GEKOINVEST.PL
TEL: 600032033

DZIAŁAMY NA TERENIE:

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE FOTOWOLTAIKA

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE POMPY CIEPŁA

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE FOTOWOLTAIKA