Zadzwoń do nas:  600-032-033
Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Fotowoltaika Śląsk Fotowoltaika Tarnowskie Góry

Fotowoltaika Tarnowskie Góry

FOTOWOLTAIKA TARNOWSKIE GÓRY – PEWNOŚĆ DOSTAW ENERGII

Czy fotowoltaika w Tarnowskich Górach jest w stanie zapewnić ciągłość dostaw energii także podczas jesieni i zimy? To jedno z najczęściej zadawanych pytań naszych klientów, którzy pragną zainwestować swoje oszczędności w odnawialne źródło energii. To fakt, że moduły pracują przez cały rok, niezależnie czy na dworze świeci piękne słońce, czy nieboskłon przykrywają chmury lub pada grad. Dobre ogniwa mają zdolność czerpania energii ze światła rozproszonego, co umożliwia im niezależną pracę także w styczniu czy lutym. Warto też zwrócić uwagę, że fotowoltaikę rozliczamy w ciągu całego roku kalendarzowego, co powoduje, że energia uzyskana w słoneczne miesiące, jest zużywana także w pochmurne dni zimowe.

TARNOWSKIE GÓRY DOFINANSOWANIE FOTOWOLTAIKA

Montaż instalacji fotowoltaicznych może wydawać się Tobie znaczącym obciążeniem dla budżetu gospodarstwa domowego lub małego przedsiębiorstwa. Trzeba jednak wziąć pod uwagę różne możliwości wsparcia inwestycji. Najpopularniejszym źródłem dotacji jest Program Mój Prąd, który przewidywał początkowo dotację w kwocie do 5 000 złotych i już wiemy, że będzie kontynuowany także w Tarnowskich Górach. Dofinansowanie na fotowoltaikę można także uzyskać z programów Energia Plus oraz Czyste powietrze oraz ulgi termomodernizacyjnej. Ta ostatnia daje szansę odliczenia podatku dochodowego od kosztów paneli fotowoltaicznych. Łączna kwota ulgi może wynieść aż do 53 000 złotych. Wspomniane udogodnienia przysługują praktycznie wszystkim jednostkom niezależnie, czy prowadzą działalność gospodarczą, czy nie.

Zamów fotowoltaikę dla swojej firmy

TARNOWSKIE GÓRY FOTOWOLTAIKA – KOMPLEKSOWA USŁUGA

GEKO INVEST działa na rynku polskim od wielu lat. Mamy dobre opinie u naszych klientów, ponieważ do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Potrafimy tak skomponować zestaw fotowoltaiczny, aby rzeczywisty uzysk energii w pełni pokrywał zapotrzebowanie gospodarstwa domowego, gospodarstwa rolnego czy firmy. Zależy nam na tym, aby gotowy zestaw działał przez wiele lat w Tarnowskich Górach. Fotowoltaika to urządzenie wymagające podjęcia wielu aktywności i odpowiedniego przygotowania. W zakres oferowanych usług wchodzą: wykonanie audytu, stworzenie profesjonalnego projektu instalacji, montaż zestawu, wykonanie odpowiednich zgłoszeń, pozyskanie dofinansowania i serwisowanie w przypadku wystąpienia takiej potrzeby. Gwarantujemy kompleksową pomoc, niezależnie od trudności zlecenia. Posiadamy na swoim koncie setki realizacji właśnie dlatego, że do swoich obowiązków podchodzimy z profesjonalizmem i zależy nam na opinii osób, które nam zaufały. Zespół specjalistów składa się z doświadczonych pracowników, którym zapewniamy nowoczesny sprzęt.

FOTOWOLTAIKA TARNOWSKIE GÓRY – JAKOŚĆ ŚRODOWISKA TO PRIORYTET

Już niejednokrotnie usłyszeliśmy z ust naszych klientów wątpliwości. Czy po montażu zestaw będzie pracował bez problemów i usterek? Czy nie będzie za głośny? Czy nie wpłynie negatywnie na klimat elektromagnetyczny? Odpowiedź na każde pytanie jest jednoznacznie negatywna. Dokładamy wszelkich starań, aby gotowa instalacja była maksymalnie trwała. W przypadku losowej usterki świadczymy usługi serwisowe. Nasze moduły posiadają także wieloletnie gwarancje producentów. Zwracamy też uwagę, że fotowoltaika w Tarnowskich Górach ma szereg pozytywów – poprawia komfort życia dzięki wpływowi na zdrowie i środowisko, a także umożliwia oszczędzanie.

Zamów bezpłatną wycenę!

STRONA GŁÓWNA
FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
FOTOWOLTAIKA DLA ROLNICTWA
NASZE REALIZACJE

GEKO SPÓŁKA JAWNA
Adres ul. Gliwicka 33, 41-902 Bytom, Polska
KRS 0000751481,
REGON 240126360,
NIP 6262788908

DANE KONTAKTOWE

E-MAIL: BIURO@GEKOINVEST.PL
TEL: 600032033

DZIAŁAMY NA TERENIE:

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE FOTOWOLTAIKA

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE POMPY CIEPŁA

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE FOTOWOLTAIKA