Zadzwoń do nas:  600-032-033
Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Fotowoltaika Śląsk Fotowoltaika Chorzów

Fotowoltaika Chorzów

Fotowoltaika Chorzów. Dlaczego warto zainwestować?

Czy Twoje miasto jest dla Ciebie prawdziwym domem? Pewnie cenisz sobie tutejsze ulice, skwery, lasy, parki, miejsca spotkań, obiekty rozrywkowe. Czy jednak nie przeszkadza Ci duże zanieczyszczenie powietrza? Eksperci wskazują, że jedną z metod walki z niską emisją jest fotowoltaika. Chorzów jest stosunkowo dużym miastem, stąd ilość poruszających się po nim aut, wolumen zakładów przemysłowych oraz popularne w domkach jednorodzinnych opalanie węglem, nie sprzyjają poprawie atmosfery. Ta sytuacja ewoluuje z roku na rok, niestety zawsze w tę negatywną stronę. Są też inne powody, dla których już teraz warto zdecydować się na fotowoltaikę. Chorzów to miejsce, gdzie zauważalne są ciągłe wzrosty cen energii elektrycznej. Aby uniezależnić się od kolejnych podwyżek i włączania nowych opłat do rachunków, warto dobrać takie źródło zaopatrzenia w prąd, które jest całkowicie darmowe. Dobrym przykładem jest tu energia słoneczna.

Chorzów fotowoltaika – szybki zwrot z inwestycji!

Zakup fotowoltaiki to jednorazowy wydatek, który pozwala na osiągnięcie szybkich oszczędności i zwrot zainwestowanej kwoty już po 6-8 latach. Wpływ na finalną cenę urządzenia ma wiele czynników, w tym między innymi poziom nasłonecznienia, jakość dobranych komponentów, system zabezpieczenia, zakres serwisu porealizacyjnego czy miejsce instalacji. Aby zmniejszyć ten koszt, warto postarać się o otrzymanie dofinansowania z programu Mój Prąd, Energia Plus czy Czyste Powietrze oraz skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej. Dzięki temu nasze rachunki za prąd zmniejszą się nawet o 95%, a po 25 latach działania paneli osiągniemy ponad trzykrotny zwrot z zainwestowanego kapitału.

Zamów fotowoltaikę dla swojej firmy

Fotowoltaika Chorzów – kompleksowa usługa

GEKO INVEST to marka działająca na rynku od wielu lat. Potrafimy skutecznie dobrać elementy zestawu i dopasować go do bieżącego zapotrzebowania. Zależy nam na tym, aby gotowy zestaw pracował efektywnie, również w mieście Chorzów. Fotowoltaika to urządzenie wymagające podjęcia szeregu czynności: wykonania audytu, stworzenia profesjonalnego projektu instalacji, montażu przez osoby z uprawnieniami energetycznymi i budowlanymi, dokonania odpowiednich zgłoszeń. Gwarantujemy Ci kompleksową pomoc. Posiadamy dobre opinie u klientów i mamy setki realizacji, dzięki którym trudno nas zaskoczyć. Zespół pracowników składa się z kompetentnych osób, których wyposażamy w nowoczesny i profesjonalny sprzęt. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.

Fotowoltaika Chorzów – ciesz się dobrym klimatem

Czy instalacje fotowoltaiczne generują problemy? Takie pytanie słyszymy z ust wielu klientów. Odpowiedź zawsze jest dla nas jednoznaczna – nie, nie sprawiają kłopotów. Panele czerpią darmową energię ze słońca, więc nie powodują emisji zanieczyszczeń, nie są emitorem ponadnormatywnego hałasu, nie powodują również promieniowania wpływającego na pogorszenie klimatu elektromagnetycznego. Mają za to szereg pozytywów, poprawiają komfort naszego życia dzięki pozytywnemu wpływowi na zdrowie i środowisko, ale także umożliwiają gromadzenie oszczędności.

Zamów bezpłatną wycenę!

STRONA GŁÓWNA
FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
FOTOWOLTAIKA DLA ROLNICTWA
NASZE REALIZACJE

GEKO SPÓŁKA JAWNA
Adres ul. Gliwicka 33, 41-902 Bytom, Polska
KRS 0000751481,
REGON 240126360,
NIP 6262788908

DANE KONTAKTOWE

E-MAIL: BIURO@GEKOINVEST.PL
TEL: 600032033

DZIAŁAMY NA TERENIE:

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE FOTOWOLTAIKA

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE POMPY CIEPŁA

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE FOTOWOLTAIKA