Zadzwoń do nas:  600-032-033
Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Fotowoltaika Śląsk Fotowoltaika Jastrzębie-Zdrój

Fotowoltaika Jastrzębie-Zdrój

Fotowoltaika Jastrzębie-Zdrój - mieszkańcy zasługują na najczystszą energię

Fotowoltaika Jaworzno - czyli panele słoneczne -  pozyskiwanie prądu elektrycznego z promieni słonecznych, to jedna z najlepszych metod, wykorzystywania odnawialnych źródeł energii. 

Dzięki nowoczesnym technologiom, generowanie i gromadzenie prądu elektrycznego, nie musi być już w żaden sposób związane z emisją dwutlenku węgla do atmosfery. Ochrona środowiska jest kwestią kluczową obecnie i jest bardzo ważna, w szczególności w miejscach wysoko uprzemysłowionych. W takich rejonach zadbanie o czyste powietrze i otoczenie, staje się coraz częstszym tematem do rozmów i jednym z celów do osiągnięcia. 

Idealnym rozwiązaniem dla tego typu problemów, są instalacje fotowoltaiczne. Generują one prąd, nie wytwarzając przy tym nawet śladowych ilości szkodliwych substancji (ani dla człowieka ani dla zwierząt), a dodatkowo pomagają zaoszczędzić dodatkowe pieniądze w domowym budżecie. Zatem użytkownicy tej metody otrzymują nie jedną, a dwie korzyści w cenie jednej. 

Panele fotowoltaiczne w Jastrzębiu-Zdroju – kompleksowe wykonanie

  Instalacja fotowoltaiczna jest bardzo specyficzna i dlatego musi zostać wykonana przez wyspecjalizowaną firmę. Sam montaż paneli słonecznych w Jastrzębiu-Zdroju nie jest skomplikowany. Aby jednak cały system działał latami i bez zarzutów, konieczne jest: 

  • jego skonfigurowanie,
  • wykonanie niezbędnych połączeń i pomiarów, 
  • synchronizacja z krajową siecią elektroenergetyczną. 

Aby wykonać wszystkie te czynności, niezbędne są:  

  • odpowiednie narzędzia,
  • aparatura pomiarowa, 
  • wieloletnie doświadczenie w branży 
  • oraz zespół specjalistów, czuwających nad całym procesem instalacyjnym. 

Wszystkie wymienione powyżej cechy charakteryzują firmę GEKO INVEST. Nasi pracownicy są w stanie wykonać audyt, wstępną analizę, projekt i kosztorys całej inwestycji szybko i bezproblemowo. 

Ponadto montaż instalacji fotowoltaicznej w Jastrzębiu-Zdroju, zostanie wykonany przez specjalistów, posiadających niezbędne pozwolenia budowlane i elektryczne. Końcowy etap polegający na dokonaniu odpowiednich zgłoszeń również zostanie przeprowadzony przy asyście naszej firmy - GEKO INVEST. 

Panele słoneczne Jastrzębie–Zdrój - w mieście jest ich coraz więcej z każdym miesiącem   

Aby panele fotowoltaiczne spełniały swoją rolę w stu procentach, powinny mieć nieograniczony dostęp do promieni słonecznych. Konieczna do tego jest duża, nieosłonięta powierzchnia, którą należy wygospodarować. 

Panele słoneczne mogą być zamontowane zarównano na dachu domu, budynkach gospodarczych, garażach jak i bezpośrednio na gruncie. 

  • Najbardziej optymalnym miejscem (do instalacji paneli fotowoltaicznych), jest dach skierowany na południe, o kącie nachylenia 25-35 stopni. Taki typ dachu, pozwala zgromadzić najwięcej energii w godzinach okołopołudniowych.
  • W przypadku gdy dach na domu jest płaski, nie stanowi to większej przeszkody, ponieważ można na nim zamontować panele słoneczne za pomocą specjalnego stelażu. 
  • Kolejnym rozwiązaniem jest montaż paneli słonecznych na gruncie. Stosuje się go głównie tam, gdzie dach budynku jest przysłonięty lub znajduje się na nim dużo kominów. Wybierając takie miejsce do instalacji należy pamiętać, aby delikatnie podnieść całą konstrukcje, by roślinność nie zasłoniła paneli. 

Obie (dach, grunt) wersje instalacji są równie dobre, jednak w przypadku, kiedy instalacja fotowoltaiczna ma powstać na gruncie oraz na płaskim dachu, należy nastawić się na dodatkowe koszty, wynikające z konieczności zakupu stelaża. 

STRONA GŁÓWNA
FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
FOTOWOLTAIKA DLA ROLNICTWA
NASZE REALIZACJE

GEKO SPÓŁKA JAWNA
Adres ul. Gliwicka 33, 41-902 Bytom, Polska
KRS 0000751481,
REGON 240126360,
NIP 6262788908

DANE KONTAKTOWE

E-MAIL: BIURO@GEKOINVEST.PL
TEL: 600032033

DZIAŁAMY NA TERENIE:

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE FOTOWOLTAIKA

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE POMPY CIEPŁA

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE FOTOWOLTAIKA