Zadzwoń do nas:  600-032-033
Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Fotowoltaika Śląsk Fotowoltaika Oświęcim

Fotowoltaika Oświęcim

Technologia, środowisko, gwarancje - fotowoltaika w Oświęcimiu

Chciałbyś zmniejszyć rachunki za prąd i korzystać z ekologicznego, odnawialnego źródła energii. Jeżeli Twoim miejscem zamieszkania lub prowadzenia biznesu jest Oświęcim, fotowoltaika to technologia idealna dla Ciebie. Polega ona na konwersji światła słonecznego na elektryczność - montaż paneli fotowoltaicznych to rozwiązanie służące ochronie środowiska, możesz mieć w tym swój udział i przyczynić się do poprawy jakości powietrza w okolicy.

Choć cena takiej instalacji nie należy do najniższych, trzeba mieć na uwadze to, że inwestycja z pewnością się zwróci. Ponadto jeśli rozważasz montaż fotowoltaiki w Oświęcimiu, dofinansowanie w ramach programów rządowych może pomóc Ci w podjęciu decyzji. Nasi eksperci szacują żywotność instalacji na 25-30 lat. Różnice wynikają z miejsca montażu, nasłonecznienia oraz pogody i wahań temperatury Fotowoltaika posiada tzw. gwarancję wydajności liniowej, a dodatkowo często obejmuje ją gwarancja produktowa (10-15 lat).

Opinie użytkowników wskazują, że montaż instalacji fotowoltaicznych w Oświęcimiu czy też w innych miastach - podnosi również poczucie wolności i niezależności od zakładu energetycznego. Własna produkcja prądu pozwala zapomnieć o podwyżkach i nieprzewidzianych awariach.

Zamów fotowoltaikę dla swojej firmy

Fotowoltaika – Oświęcim – korzyści wynikające z inwestycji

Cena instalacji fotowoltaiki w Oświęcimiu zależy od kilku czynników. Weźmiemy pod uwagę m.in. wielkość obiektu. Pamiętaj jednak, że być może nie będziesz musiał ponosić całkowitych kosztów montażu. Jeśli zdecydujesz się na założenie fotowoltaiki w Oświęcimiu, dofinansowanie do instalacji jest w zasięgu Twojej ręki. Nasza firma pomoże Ci w uzyskaniu dotacji w ramach takich programów jak „Mój Prąd”, „Czyste Powietrze” lub „Energia Plus”. Dzięki temu możesz liczyć na częściowy zwrot kosztów.

Sama inwestycja zwróci się w ciągu kilku lat. Na naszej stronie możesz poprosić o wycenę szacowanych oszczędności - bez zobowiązań!

Montaż instalacji fotowoltaicznych w Oświęcimiu - GEKO INVEST

Chcesz zainstalować panele fotowoltaiczne w Oświęcimiu lub okolicach? Czekamy na kontakt od Ciebie! Oferujemy Ci wieloletnie doświadczenie i wsparcie fachowców o dużej wiedzy. Dopasujemy projekt do zapotrzebowania obiektu, jaki chcesz wyposażyć w panele fotowoltaiczne. Zajmujemy się montażem instalacji zarówno dla przedsiębiorców, jak i klientów indywidualnych. Sięgnij po technologię służącą Tobie i przyszłym pokoleniom!

Zapraszamy do kontaktu!

STRONA GŁÓWNA
FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
FOTOWOLTAIKA DLA ROLNICTWA
NASZE REALIZACJE

GEKO SPÓŁKA JAWNA
Adres ul. Gliwicka 33, 41-902 Bytom, Polska
KRS 0000751481,
REGON 240126360,
NIP 6262788908

DANE KONTAKTOWE

E-MAIL: BIURO@GEKOINVEST.PL
TEL: 600032033

DZIAŁAMY NA TERENIE:

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE FOTOWOLTAIKA

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE POMPY CIEPŁA

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE FOTOWOLTAIKA