Zadzwoń do nas:  600-032-033
Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Fotowoltaika Śląsk Fotowoltaika Rybnik

Fotowoltaika Rybnik

Jesteśmy firmą zajmującą się profesjonalnym wdrażaniem rozwiązań ekologicznych. Nasze usługi świadczymy nie tylko gospodarstwom domowym, ale także firmom oraz gospodarstwom rolnym. Montujemy pompy ciepła, a także całe instalacje fotowoltaiczne na terenie całego Śląska oraz Małopolski. W skład naszych usług wchodzi zatem również Rybnik. Dodatkowo zajmujemy się otrzymaniem dotacji w celach zrekompensowania kosztów poniesionych przez naszych Klientów na zakup elementów potrzebnych do instalacji fotowoltaicznych. Każda nasza usługa wykonywana jest kompleksowo, z indywidualnym podejściem do każdego Klienta. Naszą współpracę rozpoczynamy od zaprojektowania systemu, następnie dostarczamy urządzenia, a kończymy na montażu oraz przyłączeniu do sieci. Nasz zespół do sprawdzeni oraz doświadczeni fachowcy, dla których liczy się dobro Klienta, a także szybki czas realizacji zamówienia.

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE RYBNIK

Słońce jest niewyczerpalnym źródłem darmowej energii. Jeśli decydujesz się na panele fotowoltaiczne w Rybniku, stawiasz na redukcję kosztów w przyszłości, tani prąd oraz wyeliminowanie zanieczyszczeń, a także pewną energię dla przyszłych potomków.

Siedziba naszej firmy znajduje się w Bytomiu, jednak instalacją fotowoltaiki zajmujemy się na całym Śląsku oraz w Małopolsce. W skład naszych usług wchodzi bezpłatna wycena, a także audyt, który oparty jest na indywidualnej analizie potrzeb każdego Klienta. Na naszej stronie internetowej informujemy także na bieżąco o obecnie realizowanych projektach, których celem jest dofinansowanie na fotowoltaikę w poszczególnych miastach na Śląsku oraz w całym województwie i państwie.

Śląsk jest niestety bardzo zanieczyszczonym województwem. Uważamy, że fotowoltaika to jego szansa na lepsze jutro. Jest to ekologiczne i nowoczesne rozwiązanie, które ma pozytywny wpływ zarówno na budżet domowników, jak i zdrowie oraz czyste powietrze.

Zamów fotowoltaikę dla swojej firmy

POMPY CIEPŁA RYBNIK

Instalacje fotowoltaiczne wiążą się jednak także z pompami ciepła, które ułatwiają termomodernizację. Zakres naszych prac związanych z nimi jest taki sam – obejmują cały Śląsk oraz Małopolskę. Są one ekologicznym oraz nowoczesnym rozwiązaniem, które jest alternatywą dla tradycyjnych metod ogrzewania. Pragniemy, aby Rybnik nieco odpoczął od wszechobecnego smogu i już dziś zaczął nowe życie. Dodatkowo, pompy ciepła cieszą się coraz większą popularnością. Są one inwestycją na lata, która pomoże nam zaoszczędzić oraz jednocześnie są przyjazne dla środowiska. Warto również wiedzieć, że także na pompy ciepła istnieje możliwość dofinansowania.

DOFINANSOWANIA – PANELE FOTOWOLTAICZNE RYBNIK

Istnieje kilka głównych programów, z których korzystają przedsiębiorcy ubiegający się o dofinansowanie. Każdy z nich skierowany jest jednak do innej grupy osób oraz ma inne założenia i wymagania.

  • Program “Mój prąd”
  • Program “Czyste powietrze”
  • Program “Prosument 2”
  • Program “Energia plus”
  • Program “Agroenergia”

Od 1 stycznia 2019 roku każdy, kto zakłada instalację fotowoltaiczną może także ubiegać się o dofinansowanie z PITu.

Zamów bezpłatną wycenę!

STRONA GŁÓWNA
FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
FOTOWOLTAIKA DLA ROLNICTWA
NASZE REALIZACJE

GEKO SPÓŁKA JAWNA
Adres ul. Gliwicka 33, 41-902 Bytom, Polska
KRS 0000751481,
REGON 240126360,
NIP 6262788908

DANE KONTAKTOWE

E-MAIL: BIURO@GEKOINVEST.PL
TEL: 600032033

DZIAŁAMY NA TERENIE:

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE FOTOWOLTAIKA

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE POMPY CIEPŁA

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE FOTOWOLTAIKA