Zadzwoń do nas:  600-032-033
Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Fotowoltaika Śląsk Fotowoltaika Zawiercie

Fotowoltaika Zawiercie

Dlaczego warto zainwestować w panele fotowoltaiczne? – Zawiercie

Jednym z najlepszych i najefektywniejszych sposobów walki z niską emisją są właśnie instalacje fotowoltaiczne. Stan atmosfery w Polsce niestety nie należy do najlepszych, a całkowite odejście od energii węglowej stanowi dalekosiężny plan, którego realizacja zajmie jeszcze długie lata. Możemy jednak wziąć sprawy w swoje ręce i rozpocząć zmiany na lepsze od nas samych. Jeśli prawdziwie cenicie sobie zdrowe życie, a przy tym bycie w zgodzie z naturą, to warto wziąć energię ze słońca pod uwagę! Świadomość konsumencka postępuje z roku na rok i coraz częściej ludzie decydują się na zieloną energię, która niesie ze sobą sporo korzyści – przede wszystkim jest zupełnie darmowa. Ciągła tendencja wzrostowa cen energii elektrycznej wcale nie zachęca do pozostawania przy obecnych rozwiązaniach, a wręcz przeciwnie – chciałoby się uniezależnić od rosnących rachunków i opłat związanych z zanieczyszczeniem. Jest to całkowicie możliwe, przez energię prosto ze słońca!

Panele słoneczne w Zawierciu – zwrot inwestycji

Kupno instalacji fotowoltaicznej to jednorazowy wydatek, którego na dodatek nie musimy pokrywać w całości. Warto się bowiem postarać o dofinansowanie z rządowych programów typu Mój Prąd, Energia Plus, czy Czyste Powietrze, a także skorzystać z ulgi termomodernizacyjnej. To pozwoli nam zaoszczędzić na rachunkach aż o 95%, a sama inwestycja zwróci się w zaledwie 6-8 lat. Po 25 latach użytkowania fotowoltaiki oszczędności wyniosą aż trzykrotność zainwestowanego kapitału!

GEKO INVEST jako firma z kompleksowymi usługami

Działamy na rynku zielonej energii od lat, co pozwoliło nam sporządzić kompleksowy model działania firmy. Nasi specjaliści zawsze najskuteczniej dobiorą zestawy względem zapotrzebowania. Począwszy od wykonania wstępnego audytu, przez wykonanie dokładnego projektu instalacji, montaż przez naszych wykwalifikowanych pracowników z wymaganymi uprawnieniami, aż do wyręczenia Was w dokonywaniu niezbędnych zgłoszeń. Wszystko to z indywidualnym podejściem do każdego klienta!

Za sobą mamy setki zrealizowanych projektów, wypracowując rozwiązania które pozwalają na pokonywanie wszelkich trudności przy zachowaniu pełnego profesjonalizmu. Korzystamy wyłącznie z modułów najwyższej jakości od polskich producentów. Wierzymy że dobre opinie naszych klientów owocują w przyszłych zleceniach, dlatego staramy się budować naszą markę na kompleksowej pomocy.

Instalacje fotowoltaiczne w Zawierciu – czy są problematyczne?

Tak długo jak działamy w tej branży, to pytanie pojawia się zawsze, a odpowiedź na nie jest bardzo prosta – nie są! Montaż takich modułów nie niesie ze sobą żadnych minusów. Czerpią one darmową energię słoneczną – co nie przynosi żadnych zanieczyszczeń środowiska – a przy tym są zupełnie przyjazne dla ludzi nie emitując żadnego hałasu czy promieniowania. Jeśli tylko nasze zabudowania bądź grunty stoją w odsłoniętym słońcu, warto rozważyć taką inwestycję - dla lepszej przyszłości i poprawienia warunków życia!

STRONA GŁÓWNA
FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
FOTOWOLTAIKA DLA ROLNICTWA
NASZE REALIZACJE

GEKO SPÓŁKA JAWNA
Adres ul. Gliwicka 33, 41-902 Bytom, Polska
KRS 0000751481,
REGON 240126360,
NIP 6262788908

DANE KONTAKTOWE

E-MAIL: BIURO@GEKOINVEST.PL
TEL: 600032033

DZIAŁAMY NA TERENIE:

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE FOTOWOLTAIKA

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE POMPY CIEPŁA

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE FOTOWOLTAIKA