Zadzwoń do nas:  600-032-033
Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Fotowoltaika Śląsk Fotowoltaika Kraków

Fotowoltaika Kraków

Fotowoltaika Kraków - cenimy sobie miks ekonomii i ekologii

Bo czy może być coś przyjemniejszego, niż równoczesne zadbanie o portfele i przyszłość? Pozyskiwanie energii ze źródeł odnawialnych (takich jak panele fotowoltaiczne) staje się zdrową modą w naszym kraju. Wynika to zarówno ze świadomości zmian klimatycznych jak i ich konsekwencji. 

Obecnie znaczna część prądu pochodzi z elektrowni, które produkują nie tylko energię, ale i bardzo dużo zanieczyszczeń do atmosfery. Opalane są one nadal opałami stałymi jak węgiel, którego cena rośnie, gdyż spada rentowność kopalń. Pokłosiem tych działań są podwyżki kwot za energię elektryczną – skoro wzrasta koszt materiałów (co oczywiste) i produkt finalny wyceniany jest wyżej. Dodatkowo dochodzą kary za emisję CO2.

Chociażby z tego względu warto się zastanowić, czy instalacja fotowoltaiczna nie jest bardziej opłacalna. Ze strony ekologicznej odpowiedź jest oczywista – panele fotowoltaiczne to najlepsza opcja dla środowiska. Ale i ekonomia mówi, że koszt instalacji fotowoltaiki zwróci się w ciągu kilku lat. A o rachunki za prąd nie będziecie się już martwić nigdy.

Ile kosztują panele słoneczne w Krakowie?

Programy z serii „z lotu ptaka” i prywatne drony, coraz częściej pokazują refleksy słońca na zamontowanych panelach fotowoltaicznych. Panele słoneczne w Krakowie, Płocku, Nysie czy Myślenicach, etc. najczęściej zlokalizowane są na dachach domów mieszkalnych, budynków gospodarczych, firm. Jest to zjawisko powszechne - instalacja fotowoltaiczna Kraków to pojęcie coraz częściej wyszukiwane przez Internautów. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się jaki może być koszt takiej inwestycji, jak instalacja fotowoltaiczna w Krakowie i czy jest ona opłacalna? Myśleliście, że to drogie i na pewno Was nie stać? Wbrew pozorom koszty nie są duże. Oczywiście początkowo trzeba wykonać instalację i to kosztuje. Ale później... same korzyści. 

Dodatkowo na takie systemy jak fotowoltaika Kraków możecie złożyć wniosek o dofinansowanie. Są na to specjalne unijne środki. Dzięki pomocy finansowej, znacznie obniży się cena montażu paneli fotowoltaicznych oraz wymiana instalacji elektrycznej pod nowe źródło prądu. 

Panele fotowoltaiczne – Kraków wie, że warto zaufać Geko Invest

Nie bójcie się, że czegoś nie zrozumiecie, zepsujecie, nie będziecie potrafili obsłużyć. Wszystkiego o fotowoltaice Was nauczymy.

Spotkajmy się! Pracownicy naszej firmy, po szczegółowej rozmowie z Wami, przygotują indywidualny projekt. Podacie nam metraż, a my zajmiemy się resztą. 

Plan będzie zawierał kwotę szacunkowego średniego zużycia prądu, wymaganą powierzchnię na której zamontowane zostaną panele fotowoltaiczne, cenę montażu, etc. Nasi wykwalifikowani i  wyspecjalizowani w fotowoltaice jak i pompach ciepła pracownicy, odpowiedzą na wszystkie wasze pytania. Dokładnie opowiedzą o każdym etapie projektu, który dla Was wykonamy. Po uzyskaniu pełnej akceptacji, zaczniemy montować panele słoneczne w Krakowie, wprost na dachach waszych domów. 

Po zakończeniu pracy, pozostajemy w kontakcie. Dajemy Wam kompleksowy dostęp do usług serwisowych, a Wy w każdej chwili możecie się do nas zwrócić.

Jesteśmy terminowi, rzetelni, uczciwi i przyjaźni. Czego chcieć więcej?

Instalacja fotowoltaiczna Kraków i okolice - najwyższa jakość i atrakcyjna cena

Czy w Krakowie, czy gdziekolwiek indziej na terenie naszego kraju, warto zamontować panele. Polska może się poszczycić słońcem, praktycznie cały rok. Nawet jeśli jest zimno. Pamiętajcie – jest źródłem odnawialnym, ale kapryśnym - każdego dnia produkcja prądu może się różnić. Nie martwcie się jednak na zapas -  nadmiar wyprodukowanej energii jest dla Was przechowywany. Po co? Na wypadek nagłego wzrostu zapotrzebowania na prąd

Ale - my tu się rozpisujemy, a tymczasem instalacja fotowoltaiczna Kraków czeka na darmową wycenę, wystarczy umówić się z nami na bezpłatną konsultację, a wtedy wytłumaczymy Wam wszystko. 

Zainteresowani naszą ofertą? Skontaktujcie się z nami w celu ustalenia szczegółów spotkania!

STRONA GŁÓWNA
FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
FOTOWOLTAIKA DLA ROLNICTWA
NASZE REALIZACJE

GEKO SPÓŁKA JAWNA
Adres ul. Gliwicka 33, 41-902 Bytom, Polska
KRS 0000751481,
REGON 240126360,
NIP 6262788908

DANE KONTAKTOWE

E-MAIL: BIURO@GEKOINVEST.PL
TEL: 600032033

DZIAŁAMY NA TERENIE:

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE FOTOWOLTAIKA

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE POMPY CIEPŁA

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE FOTOWOLTAIKA