Zadzwoń do nas:  600-032-033
Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Fotowoltaika Małopolska Fotowoltaika Brzesko

Fotowoltaika Brzesko

PANELE FOTOWOLTAICZNE BRZESKO – JAK TO DZIAŁA?

Wzrosty cen uprawnień do emisji dwutlenku węgla, zmieniające się warunki klimatyczne, rosnące ceny paliw, w tym ropy i gazu – tak mniej więcej przedstawia się lista najważniejszych przesłanek odpowiedzialnych za zwyżki cen taryf energii elektrycznej. Jedną z kluczowych alternatyw dla rosnących rachunków za prąd jest fotowoltaika. Brzesko to miasto, w którym poziom nasłonecznienia jest bardzo wysoki. Gotowa instalacja przetwarza naturalne promieniowanie na energię elektryczną, którą możesz wykorzystać do zasilania lodówki, telewizora, komputera, płyty indukcyjnej, klimatyzacji, oświetlenia, a nawet ogrzewania. Energia pozyskiwana w dni słoneczne oddawana jest do sieci, dzięki czemu możesz z niej korzystać później, w dni deszczowe i pochmurne. W ten sposób uniezależniasz się od wzrostu rachunków za energię elektryczną i osiągasz bardzo duże oszczędności.

FOTOWOLTAIKA BRZESKO – STAN ŚRODOWISKA NATURALNEGO

Jeśli myślisz, że szum wokół tematów zmian klimatycznych i wysokiej emisji zanieczyszczeń wysyłanych do atmosfery to bzdury, mylisz się. Mają one wpływ nie tylko na jakość życia na Ziemi, ale także na nasze zdrowie i przyszłe pokolenia. To wszystko postępuje bardzo dynamicznie, dlatego ważna jest szybka interwencja. Jednym z rekomendowanych sposobów zmniejszania negatywnej presji na środowisko jest fotowoltaika. Brzesko to miasto o dużym  stopniu zanieczyszczenia, dość często zdarzają się przekroczenia norm. Czerpanie darmowej energii ze słońca to ekologiczne źródło zasilania gospodarstwa domowego, gospodarstwa rolnego czy przedsiębiorstwa w energię elektryczną.

PANELE FOTOWOLTAICZNE BRZESKO – OPINIE

Opinie na temat modułów fotowoltaicznych mogą być różne. Jedni powiedzą, że powodują hałas i są drogie, inni słusznie zauważą, że fachowo wykonana instalacja nie powoduje emisji zanieczyszczeń, nie jest emitorem wysokich dźwięków, ani nie generuje promieniowania wpływającego na pogorszenie klimatu elektromagnetycznego. Cena fotowoltaiki w Brzesku spadała w ostatnich latach wyraźnie, dzięki czemu praktycznie każdy może sobie na nią pozwolić. Jednorazowo zainwestowane pieniądze, zwrócą się już po 6-8 latach! Biorąc pod uwagę fakt, że instalacja zbudowana z dobrej jakości komponentów działa nawet 30 lat, łatwo policzyć, że inwestycja zwróci się prawie czterokrotnie. Wielu naszych klientów obawia się zbyt małego nasłonecznienia. Rozumiemy ich troskę, ale mamy także dobre informacje. Weź pod uwagę, że panele fotowoltaiczne w Brzesku mają bardzo dobrą ekspozycję na światło słoneczne. Dużo lepszą niż te, zamontowane w Szwecji czy Norwegii. Tam ilość godzin nasłonecznienia jest wyraźnie mniejsza, a mimo to udział energii słonecznej w całościowej produkcji jest zdecydowanie większy niż w Polsce!

FOTOWOLTAIKA BRZESKO – KOMPLEKSOWA USŁUGA

Wiemy jak dobierać i montować panele fotowoltaiczne. Brzesko jest lokalizacją, w której działamy od lat i posiadamy dobre opinie. Nie interesuje nas szybki zarobek, a zadowolenie klienta. Dlatego wprowadziliśmy do naszych usług kompleksowe wsparcie – od wykonania audytu i przedstawienia projektu z kosztorysem, przez pozyskanie dotacji oraz realizację, aż do bezpiecznego podłączenia i zgłoszenia. Nasi pracownicy to eksperci w swojej dziedzinie z uprawnieniami energetycznymi i doświadczeniem budowlanym. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, nowoczesny sprzęt oraz zapał do realizacji w pełni zindywidualizowanych projektów.

Zamów fotowoltaikę dla swojej firmy

STRONA GŁÓWNA
FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
FOTOWOLTAIKA DLA ROLNICTWA
NASZE REALIZACJE

GEKO SPÓŁKA JAWNA
Adres ul. Gliwicka 33, 41-902 Bytom, Polska
KRS 0000751481,
REGON 240126360,
NIP 6262788908

DANE KONTAKTOWE

E-MAIL: BIURO@GEKOINVEST.PL
TEL: 600032033

DZIAŁAMY NA TERENIE:

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE FOTOWOLTAIKA

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE POMPY CIEPŁA

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE FOTOWOLTAIKA