Zadzwoń do nas:  600-032-033
Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Fotowoltaika Śląsk Fotowoltaika Sosnowiec

Fotowoltaika Sosnowiec

Fotowoltaika Sosnowiec - mieszkańcy wiedzą co dobre

Instalacja fotowoltaiczna w Sosnowcu. Dlaczego warto?

Czy ważne jest dla Ciebie zadbanie o środowisko? Czy cenisz sobie niezależność, jeśli chodzi o podwyżki prądu? Czy drażnią Cię częste przerwy w dostawie prądu? A może (co ważniejsze), chciałbyś w końcu pomniejszyć swoje rachunki za prąd? 

Jeśli na którekolwiek z tych pytań, udzieliłeś odpowiedzi „tak”,  to idealnym rozwiązaniem dla: Ciebie, twojego otoczenia i domu oraz portfela, jest fotowoltaika Sosnowiec. 

Sosnowiec, znajdujący się w województwie śląskim - we wschodniej części Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego, w 2016 roku, trafił na niechlubną listę najbardziej zanieczyszczonych miast w Unii Europejskiej. W rankingu zajął (mało zaszczytne) trzydzieste piąte miejsce. Nie ma tego złego... Przyczyniło się do przystąpienia do platformy NAZCA, która ma na celu gromadzenie działań na rzecz klimatu, które planowane są w takich miastach jak właśnie Sosnowiec. 

Podsumowując - instalacja fotowoltaiczna w Sosnowcu może przynieść korzyści nie tylko dla Twojego domu i otoczenia, ale także dla miasta.

Panele fotowoltaiczne Sosnowiec - w tym mieście można liczyć na realizację od A do Z

Jako firma GEKO INWEST, działamy na rynku instalacji fotowoltaicznych do wielu lat. Dzięki temu, posiadamy niezbędną wiedzę, którą chętnie dzielimy się. Wszystko to, by pomagać naszym klientom w rozpoczęciu nowego, lepszego i bardziej ekologicznego życia. 

Sam montaż fotowoltaiki, dzielimy na cztery proste kroki: 

  • przygotowanie konstrukcji (na której będą znajdować się panele),
  • rozłożenie niezbędnego okablowania, 
  • umiejscowienie falownika po konsultacji,
  • montaż paneli wraz z podłączeniem ich do sieci. 

Jednak sam montaż nie wystarcza, aby instalacja mogła z powodzeniem działać. 

Pierwszym krokiem (przed montażem), jest przeprowadzanie weryfikacji miejsca, gdzie będą znajdować się twoje panele. Ma to na celu zmaksymalizowanie ich użyteczności. Kolejnym  jest wykonanie odpowiedniej dokumentacji techniczno-projektowej.  Później następuje montaż paneli przez osoby z naszej firmy, które mają odpowiednie uprawnienia. Końcowym etapem instalacji fotowoltaiki, jest zgłoszenie (do odpowiednich organów) - posiadania i chęci użytkowania takiego systemu. Wszystkie powyższe kroki, które mogą wydawać Ci się skomplikowane, dzięki naszej firmie  - GEKO INVEST, okażą się być błahostką.     

Panele słoneczne Sosnowiec - miasto docenia ich największe zalety

Zalety korzystania z instalacji fotowoltaicznych, można by wyliczać w nieskończoność. My jednak chemy skupić się na tych najważniejszych. 

  • Panele słoneczne mają orzystny wpływ na środowisko. Pozyskiwanie prądu z fotowoltaiki nie wytwarza żadnych szkodliwych związków lub substancji (ani dla człowieka, ani dla jego otoczenia), ponieważ podczas całego procesu nie jest wytwarzany dwutlenek węgla.
  • Brak przerw w dostawie prądu. Konstrukcja paneli fotowoltaicznych, pozwala na wytwarzanie energii bez względu na panującą pogodę. To oznacza, że nigdy nie następuje całkowity spadek generowania energii elektrycznej (energia nie jest gromadzona jedynie w nocy).
  • Oszczędności w domowym budżecie. Koszt całej instalacji fotowoltaicznej, może zwrócić się nawet po upływie 7 lat, od rozpoczęcia użytkowania. Po tym okresie gromadzony prąd z paneli słonecznych, będzie generował stały zysk.
  • Panele fotowoltaiczne Sosnowiec - taka instalacja znacznie podnosi wartość nieruchomości.

Jeśli jesteś mieszkańcem Sosnowca lub jego okolic i chcesz założyć instalację fotowoltaiczną, by żyć ekologiczniej i ekonomiczniej, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą GEKO INVEST.

STRONA GŁÓWNA
FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
FOTOWOLTAIKA DLA ROLNICTWA
NASZE REALIZACJE

GEKO SPÓŁKA JAWNA
Adres ul. Gliwicka 33, 41-902 Bytom, Polska
KRS 0000751481,
REGON 240126360,
NIP 6262788908

DANE KONTAKTOWE

E-MAIL: BIURO@GEKOINVEST.PL
TEL: 600032033

DZIAŁAMY NA TERENIE:

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE FOTOWOLTAIKA

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE POMPY CIEPŁA

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE FOTOWOLTAIKA