Zadzwoń do nas:  600-032-033
Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Fotowoltaika Śląsk Fotowoltaika Katowice

Fotowoltaika Katowice

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi obejmującą profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej w Katowicach. Zapewniamy naszym klientom dostęp do wysokiej jakości rozwiązań charakteryzujących się wysoką trwałością oraz niezawodnym działaniem przez wiele długich lat. Każdy może liczyć na fachowe porady, profesjonalne planowanie instalacji oraz skuteczną realizację założonych celów. Całość przekłada się na systemy fotowoltaiczne dopasowane do potrzeb użytkowników prywatnych, firm czy też przedstawicieli branży rolniczej.

Profesjonalna obsługa każdego klienta

Oferowana przez nas fotowoltaika w Katowicach obejmuje pomoc w wyborze odpowiedniej liczby stosownych paneli fotowoltaicznych oraz pozostałych elementów instalacji. Następnie dostarczamy sprzęt i dokonujemy jego fachowego montażu zgodnie z wymaganiami określonymi przez klienta. Obsługujemy obszar Śląska i Małopolski, w tym również Katowice. Zatrudniamy fachowców posiadających wysokie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie zawodowe. Doskonale znamy się na budowie i działaniu systemów fotowoltaicznych. Dzięki temu wszystkie instalacje są montowane z dbałością o wysoką jakość, skuteczność oraz bezpieczeństwo.

Zamów fotowoltaikę dla swojej firmy

Skuteczne obniżanie rachunków elektrycznych

Wysokiej jakości fotowoltaika w Katowicach oferowana przez naszą firmę zapewni Ci możliwość skutecznego zmniejszania kwot, jakie zapłacisz za energię elektryczną. Nasze systemy skutecznie generują energię elektryczną z pozyskanej energii słonecznej. Oferowane przez nas panele są nie tylko wydajne, ale również bardzo trwałe. Nasza oferta pozwala na zmniejszenie rachunków za prąd u klientów indywidualnych. Oprócz tego tworzymy nawet bardzo duże i złożone systemy będące w stanie zasilać różne przedsiębiorstwa, fabryki, zakłady przemysłowe czy też gospodarstwa rolne.

Ekologiczne rozwiązania z dofinansowaniem

Technologia fotowoltaiki wykorzystuje odnawialne źródło energii, jakim jest światło słoneczne. Panele i pozostałe elementy instalacji nie generują żadnych spalin czy też hałasów. Rozwiązanie to jest w pełni ekologiczne i wydajne. Co więcej, możesz starać się o dofinansowanie do fotowoltaiki w Katowicach właśnie ze względu na ekologiczny charakter tych systemów. Dzięki takiemu dofinansowaniu cena całej instalacji ulegnie zmniejszeniu. O wysokiej jakości i skuteczności oferowanych przez nas rozwiązań świadczą liczne pozytywne opinie zadowolonych klientów. Jeśli więc szukasz profesjonalnej firmy działającej w obszarze fotowoltaiki, to zapraszamy do współpracy! Postaramy się, by była ona jak najbardziej owocna.

Zamów fotowoltaikę dla swojej firmy

STRONA GŁÓWNA
FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
FOTOWOLTAIKA DLA ROLNICTWA
NASZE REALIZACJE

GEKO SPÓŁKA JAWNA
Adres ul. Gliwicka 33, 41-902 Bytom, Polska
KRS 0000751481,
REGON 240126360,
NIP 6262788908

DANE KONTAKTOWE

E-MAIL: BIURO@GEKOINVEST.PL
TEL: 600032033

DZIAŁAMY NA TERENIE:

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE FOTOWOLTAIKA

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE POMPY CIEPŁA

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE FOTOWOLTAIKA