Zadzwoń do nas:  600-032-033
Jesteś tutaj: Zakładka z miastami Fotowoltaika Śląsk Fotowoltaika Gliwice

Fotowoltaika Gliwice

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE GLIWICE- AUDYT I MONTAŻ

Specjalizujemy się w profesjonalnym wdrażaniu rozwiązań ekologicznych dla firm, domów i gospodarstw rolnych. Montujemy panele fotowoltaiczne i pompy ciepła w Gliwicach oraz na okolicznych terenach. Ponadto, możesz liczyć na wsparcie w otrzymaniu dotacji na odnawialne źródła energii. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, mając na względzie potrzeby i zadowolenie klienta.  

INSTALACJE FOTOWOLTAICZNE GLIWICE

Panele słoneczne w Gliwicach dają szereg możliwości. Przede wszystkim dzięki temu znacznie obniżysz rachunki za prąd i będziesz czerpał energię ze słońca. Montaż instalacji fotowoltaicznych wykonują zatrudnieni przez naszą firmę fachowcy, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w tej branży. Jeśli zależy Ci na kompleksowej obsłudze i doskonałej jakości świadczonych usług, zapraszamy do kontaktu już dziś. Cena jest zależna od danych usług i potrzeb odbiorcy.

Zamów fotowoltaikę dla swojej firmy

PANELE SŁONECZNE GLIWICE

Niezwykle ważne są dla nas opinie zadowolonych klientów, którzy chętnie dzielą się spostrzeżeniami na forum. Wszystkie usługi realizujemy kompleksowo, od zaprojektowania instalacji, po dostarczanie urządzeń i montaż paneli. Fotowoltaika w Gliwicach stanowi niewyczerpane źródło energii uzyskiwanej ze słońca. Takie rozwiązanie zyskuje coraz większe zainteresowanie, gdyż pozwala zaoszczędzić pieniądze i zadbać o środowisko. Koszt instalacji staje się znacznie mniejszy, kiedy uwzględnisz dotacje, takie jak np. „Mój Prąd” czy odliczenie 100% kosztów poniesionych na instalację fotowoltaiczną od podatku.

FOTOWOLTAIKA GLIWICE DOTACJE

Instalacje fotowoltaiczne są przyszłością dla nas i naszych pokoleń, jak i doskonałą inwestycją w ochronę środowiska. Zajmujemy się także montażem pomp ciepła, które stanowią alternatywę dla tradycyjnej metody ogrzewania domu. Są bezpieczne dla otoczenia i dają możliwość uzyskania dotacji, o czym nasza firma informuje klientów. Warto wziąć pod uwagę program “Mój Prąd”, gdzie uzyskamy nawet do 50% dofinansowania. Na uznanie zasługuje także “Czyste Powietrze”, z którego korzystają właściciele domów w celu wymiany starego pieca na nowe źródło ciepła. Okazuje się, że obejmuje także:

  • wymianę stolarki drzwiowej i okiennej,
  • ocieplenie stropów i domu,
  • docieplenie przegród budowlanych,
  • montaż mechanicznej wentylacji z odzyskiem ciepła,
  • instalację lub wymianę kolektorów słonecznych i instalacji fotowoltaicznej. 

ZALETY FOTOWOLTAIKI

Fotowoltaika w Gliwicach ma wiele korzyści, które wiążą się nie tylko ze znacznym zaoszczędzeniem na rachunkach za prąd. Panele słoneczne są związane z zaletami natury ekologicznej i ekonomicznej. Ta stabilna inwestycja posłuży nam przez długie lata, dając energię z promieni słonecznych. Warto zauważyć, że montaż instalacji fotowoltaicznych z naszą pomocą bazuje na nieskomplikowanej konserwacji i zielonej energii, która z pewnością nie oddziałuje negatywnie na otoczenie. Panele odznaczają się wytrzymałą budową i działają przez wiele lat, generując ogromne oszczędności. Jako klient zyskujesz możliwość współpracy z siecią energetyczną, sprzedając nadwyżki energii.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Zamów bezpłatną wycenę!

STRONA GŁÓWNA
FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
FOTOWOLTAIKA DLA ROLNICTWA
NASZE REALIZACJE

GEKO SPÓŁKA JAWNA
Adres ul. Gliwicka 33, 41-902 Bytom, Polska
KRS 0000751481,
REGON 240126360,
NIP 6262788908

DANE KONTAKTOWE

E-MAIL: BIURO@GEKOINVEST.PL
TEL: 600032033

DZIAŁAMY NA TERENIE:

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE FOTOWOLTAIKA

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE POMPY CIEPŁA

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE FOTOWOLTAIKA