Zadzwoń do nas:  600-032-033
Jesteś tutaj: Blog Montaż instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła Śląsk i Małopolska

Montaż instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła Śląsk i Małopolska

Montaż instalacji fotowoltaicznych i pomp ciepła Śląsk i Małopolska

Postaw na nowoczesną technologię, oszczędność i ekologię za jednym zamachem! Proponujemy instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła na terenie Śląska oraz Małopolski. Wybierz profesjonalizm i zaufaj GEKO!

Zajmujemy się projektowaniem i montażem ekologicznych rozwiązań zarówno dla przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych. Zależy nam na Twojej wygodzie, dlatego nasze usługi są kompleksowe – proponujemy profesjonalne doradztwo, projekt, dostarczenie urządzeń, montaż, przyłączenie do sieci, ewentualne usługi serwisowe. Montaż paneli fotowoltaicznych i pompy ciepła na Śląsku i w Małopolsce za sprawą GEKO to pewność profesjonalizmu oraz dopasowania do potrzeb klienta!!

Instalacje fotowoltaiczne – Śląsk i Małopolska

Dlaczego warto postawić na fotowoltaikę? To przede wszystkim technologia wytwarzająca energię z nieskończonego źródła, jakim jest słońce. Dzięki temu można znacznie obniżyć rachunki za prąd, co jest szczególnie istotne w przypadku firm dążących do optymalizacji kosztów. Panele fotowoltaiczne sprawdzą się również w gospodarstwach domowych, którym zależy na ekologii i niezależności energetycznej.

Oferowany przez GEKO montaż instalacji fotowoltaicznych zawsze jest dopasowany do potrzeb budynku. Nasi specjaliści dokonają obliczeń, by urządzenia mogły wygenerować tyle prądu, ile zużywa obiekt (o ile to możliwe). Z tego powodu pozornie duża inwestycja z pewnością kilkukrotnie się zwróci!

Pompy ciepła

Na terenie Śląska i Małopolski proponujemy także pompy ciepła. To coraz bardziej popularne rozwiązanie, które pozwala ogrzać obiekt w sposób ekologiczny. Również opierają swoje działanie na odnawialnych źródłach energii, dlatego klient może liczyć nie tylko na efektywność, ale też oszczędność. Nasi specjaliści projektują pompy ciepła, które pobierają ciepło z powietrza. Opinie ekspertów potwierdzają, że to obecnie jedna z najlepszych metod ogrzewania budynków.

Wiemy, że montaż instalacji fotowoltaicznych lub pomp ciepła to spora inwestycja – pomożemy!

GEKO zdaje sobie sprawę, że nierzadko główną przeszkodą do termomodernizacji lub zainstalowania paneli fotowoltaicznych są pieniądze. Pomagamy w uzyskaniu pomocy w ramach programów, takich jak Mój Prąd, Czyste Powietrze, czy Energia Plus. Dzięki temu klient może sobie pozwolić na szybkie przeprowadzenie przedsięwzięcia, dzięki w krótkim czasie inwestycja zacznie się zwracać, na czym skorzystasz nie tylko Ty, ale także środowisko.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasi specjaliści mają odpowiednią wiedzę, by tworzyć projekty idealnie dopasowane do zapotrzebowania obiektu. Nieprzypadkowo z naszej oferty skorzystało już taka wielu klientów. Korzystamy wyłącznie z wysokiej jakości urządzeń i komponentów, dzięki czemu instalacje fotowoltaiczne i pompy ciepła będą skutecznie spełniały swoje zadanie przez długie lata.

W razie zainteresowania ofertą lub wystąpienia jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!

STRONA GŁÓWNA
FOTOWOLTAIKA DLA FIRM
FOTOWOLTAIKA DLA DOMU
FOTOWOLTAIKA DLA ROLNICTWA
NASZE REALIZACJE

GEKO SPÓŁKA JAWNA
Adres ul. Gliwicka 33, 41-902 Bytom, Polska
KRS 0000751481,
REGON 240126360,
NIP 6262788908

DANE KONTAKTOWE

E-MAIL: BIURO@GEKOINVEST.PL
TEL: 600032033

DZIAŁAMY NA TERENIE:

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE FOTOWOLTAIKA

WOJEWÓDZTWO ŚLASKIE POMPY CIEPŁA

WOJEWÓDZTWO MAŁOPOLSKIE FOTOWOLTAIKA